Keystone logo

26 Бакалаврат Програми в Виконавські види мистецтва Танці Дослідження танців 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Виконавські види мистецтва
  • Танці
  • Дослідження танців
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (26)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Виконавські види мистецтва Танці Дослідження танців

Студенти, які переслідують ступінь бакалавра в танці досліджень часто вибирають для вивчення цієї програми, оскільки вона дає інтерпретацію музики і традицій, а також вираз руху. Проведення ступінь в цій області може запропонувати студентам не тільки знання з читання та письма танцю, а й інструктаж і передачі їх.

Що таке бакалавра в галузі танцю досліджень? Бакалавр в танці досліджень включає в себе вивчення історичних документів і танцю, як це мистецтво застосовується в соціальних і культурних контекстах. Ця програма озброює студентів зі знанням того, як танцювальні твори і як реалізувати різні форми і chorographical рамки. Ці дослідження будуть пропонувати педагогічну, історичну та естетичну підхід до навчання і спілкування з мистецтвом танцю.

Є багато переваг вибору цієї програми. Студент, який успішно завершив своє навчання буде навчилися не тільки вивчення танцю, але інтелектуальні та життєві навички.Випускники будуть мати розвинені хореографічні та виконавської майстерності, здатність доставити для різних аудиторій, як виконати критичний аналіз і розуміння філософії та практики, пов'язаних з танцем.

Збори відрізнятися для цих курсів залежить від організації і країни, де розташована школа. Для студентів, які зацікавлені в отриманні такої міри, що це найкраще звернутися конкретні установи про своїх витрат на реєстрацію та плати за навчання.

Особи, які закінчили програму і отримувати їх ступінь бакалавра буде мати різні поля і кар'єрних можливостей для вибору, в тому числі стати артистом, художнім керівником, хореограф, танцюрист або інструктора. Посади за мистецтво стали досить конкурентоспроможними. Студенти, які отримали вищу освіту в цій галузі може розвинути необхідні навички та отримати перевагу над тими, хто не мають і над тими, хто закінчив ступінь бакалавра в менш певного художнього поля.

Є кілька типів дослідження, щоб вибрати з цієї програми. С на території кампуса класів до онлайн або дистанційного навчання, студенти мають можливість і гнучкість у прийнятті курси без нього порушуючи їх графіки. Класи також можуть бути прийняті на повний або неповний робочий день основі. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.