Keystone logo

66 Бакалаврат Програми в Виконавські види мистецтва Танці 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Виконавські види мистецтва
  • Танці
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (66)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Виконавські види мистецтва Танці

Заробіток ступінь бакалавра в галузі танцю відмінний варіант для студентів, які користуються виконавського мистецтва. Студенти заробляють цього ступеня може розвивати свій інтелектуальний і фізичний потенціал в танці, а також зробити можливим працювати в різних мистецьких напрямків.

Студенти зазвичай запитують: «Що таке бакалавра в галузі танцю?" Це і фізичне і академічне вивчення продуктивності, хореографія та артистизм. Отримуючи цей ступінь, студенти керуються у бік розширення знань про танець через акцент на фізичних, технічних, комунікаційних і художніх аспектів ремесла. Їх знання стимулюється з розумінням соціальної та історичному контексті, в рамках якої хореографія і виконання створюються і досвідчені. Програма також сприяє студентам навички і знання письмових та візуальних мистецтвах, які можуть спонукати їх до художньої презентації.

Ці дослідження особливо корисні для студентів, які хочуть вчитися на більш високому рівні освіти та розвитку їхньої кар'єри в театральним мистецтвом. Студенти можуть розширити свої знання і досвід в хореографії. Курси варіюються, але в першу чергу зосередитися на управлінні продуктивністю, імпровізації, хореографії та техніка класів у різних художніх стилях.

Оскільки програма пропонується в різних школах по всьому світу, витрати на реєстрацію та вартість навчання варіюється залежно від вузу і країни. Зацікавлені студенти повинні звернутися конкретні інститути, щоб дізнатися більше.

Після того як учні заробити цей ступінь, вони можуть знайти роботу в декількох областях, включаючи стає адміністратора або вчителя в танці. Вони також можуть знайти роботу в якості аналітика рух, історик і дослідник, фітнес-інструктор, професійний танцюрист, хореограф чи режисер Dance Company.Випускник може навіть знайти роботу в якості психотерапевта для танцюристів або в якості розробника в галузі мистецтва в суспільстві.

Студенти, зацікавлені в цій галузі дослідження повинні почати з прийняття необхідних заходів до отримання ступеня їх в театральним мистецтвом. З курси пропонуються як онлайн, так і на території кампусу, а також частину часу і повний робочий день, студенти можуть знайти гнучкість для їх розклад. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.