38 Бакалаврат Програми в Телевізійні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Телевізійні дослідження
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (38)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Телевізійні дослідження

Бакалаврат, як правило, перша ступінь коледжу студенти вивчають. Це забезпечує основи, які є вигідними для вашої кар'єри. Після закінчення, ви можете почати працювати до кар'єри або ви можете продовжити свою освіту з майстер 'и програми.

Що Бакалавр в телевізійних досліджень? Ті вивчення телевізор, як правило, зацікавлені в критичній частині середовища, але це також можливо, щоб переслідувати здобич, заробляючи ступінь в телевізійних досліджень. Курси включають теорію кіно, критичні дослідження, і глядачі взаємодії. Також повинні бути покриті ретельне вивчення історії телебачення та кіно. Тому що це програма бакалавра рівня і трохи більш загальному, студенти, як правило, спеціалізуються більше після закінчення школи.

Індустрія розваг неймовірно великий і процвітаючою поля. Студенти, які навчаються телевізор виграє від вступу цієї галузі.Вони оснащені навички та знання, необхідні для створення дуже прибутковий кар'єру для себе.

Вартість навчання для вступу до ступеня бакалавра в телевізійних досліджень залежить від багатьох факторів. Школа і програма буде впливати вартість, але навіть країни ви вирішили вчитися в зіграють свою роль. До вступу, досліджувати всі ваші варіанти ретельно.

Телебачення спільних форм мистецтва. Це означає, що є десятки різних ремесел та дисциплін, що надходять разом до однієї мети. Випускники мають багато варіантів для кар'єри, особливо якщо вони вибирають виробничу сторону дослідження. Ці області включають в себе набір дизайн, сценарний, керівництво, дизайн освітлення, костюмів, макіяжу, Фото напрямок, опору створення, виробництво, спеціальні ефекти, та інші. Якщо ви вирішите продовжити критичний сторону, є також численні робочі місця в галузі журналістики, критики та освіти.

Телебачення неймовірно цікаве поле дослідження.Зацікавлені студенти не будуть розчаровані. Крім того, з такою кількістю додатків, це може бути дуже корисно після закінчення навчання. Для початку, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.