Keystone logo

20 Бакалаврат Програми в Енергетичні дослідження Енергетичне машинобудування Технологія видобутку нафти 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Енергетичні дослідження
  • Енергетичне машинобудування
  • Технологія видобутку нафти
Сфери навчання
  • Енергетичні дослідження (20)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Енергетичні дослідження Енергетичне машинобудування Технологія видобутку нафти

Нафтова промисловість залишається активним у глобальному масштабі. Ступінь бакалавра в області нафтового машинобудування звертається поточних і при читанні з розвідки, видобутку і транспортування цієї енергії ресурсу.

Здобувач студент може хочете знати, що бакалавр в нафтовій інженерії? Це послесреднего ступеня, яка пропонує базу розуміння в математиці, науці і критичного мислення в рамках підготовки до глибшого концентрації в глобальних і локальних наслідків виробництва і розподілу нафти. Області дослідження можуть включати в себе щоденне управління операціями, безпечних і раціональних методів в області, буріння і облаштування свердловин, випробування свердловин, буріння свердловин і методів збільшення нафтовіддачі пластів. Навчальний план може включати в себе методи моделювання орієнтована на проектування потоків та інші можливості. Студенти можуть також розглянути національні, міжнародні та соціальні питання, пов'язані з нафтовою промисловістю.

Ступінь бакалавра в області нафтового машинобудування може підготувати студента, щоб увійти в промисловості на виробництво або транспортування рівні. Це також перший крок до наукового ступеня в галузі досліджень, розробки та аналізу енергії.

Щоб дізнатися вартість навчання і зборів для програми, яка звертається до Вас, то краще звернутися в приймальній комісії школи безпосередньо.

Кар'єра рясніють на багатьох рівнях галузі. Випускники можуть продовжити отвори в розвідці, бурінні, видобутку, транспортування, а в стратегії та управління. Там може бути позиції в трубопровідному транспорті, в термодинамічних і теплообмінних технологій і, як інженер-технолог. Інженери Водосховище оцінити поля для виробничих можливостей, і сприяти забезпеченню їх максимального значення. Промисловість знання цінується в контролюючими органами, які пов'язані з наглядовими, етики, і зі здоров'ям і безпекою працівників.

За допомогою освіченої робочої сили, нафтова промисловість може продовжувати бути сильна присутність у міжнародній енергетичній картини. Бакалавр програми пропонуються в університетах по всьому світу, часто в міжнародному співробітництві. Щоб почати кар'єру в цій динамічній галузі енергетичного інжинірингу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.