Keystone logo

35 Бакалаврат Програми в Технологічні дослідження Технологічний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Технологічні дослідження
 • Технологічний менеджмент
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (35)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Технологічні дослідження Технологічний менеджмент

  Бакалавр в галузі технологій управління надає студентам знання в області бізнес інфраструктур технології і як використовувати інформаційні системи для просування ефективності та розширення виробничих потужностей в організаціях. Студенти розвивають навички вирішення проблем і знайомство з технологією, які призводять до поліпшення управлінських та лідерських позицій.

  Що таке бакалавр в галузі технологій управління? Це ступінь бакалавра поєднує в собі принципи ведення бізнесу з інноваційним технологічним підходом до вирішення проблем. Студенти вивчають основні способи, що технологія допомагає підприємствам управляти даними і досягнення поставлених цілей. Курсова включає в себе велику роботу проект з навчання студентів, як комп'ютерні системи та програми можуть поліпшити свої методи управління та лідерства. Студенти також отримати уявлення про ефективності і точність автоматизованих систем та управління базами даних в самих різних областях.Учасники можуть спеціалізуватися в галузі управління технологій, таких як бухгалтерський облік, фінанси, управління ланцюгами поставок, інформації та послуг в галузі охорони здоров'я, людські ресурси і комунікації.

  Ступінь управління Переваги технології студентам, готуючи їх до кар'єри на керівних посадах з міцну основу в бізнесі та управлінні принципів. Випускники мають додатковий рівень знань про інформаційних систем і комп'ютерних додатків на додаток до їх бізнес-утворень.

  Вартість програми для цього ступеня варіюється залежно від установи. Більшість градусів Технологія управління на чотири роки, щоб закінчити, але це також може залежати від індивідуальних вимог школи. Студенти, зацікавлені в проведенні такої міри повинні ретельно вивчити кожен інститут, щоб переконатися, що це добре підходить для їх фінансових і академічних цілей.

  Випускники, які заробили ступінь Management Technology кваліфіковані для управління та керівні посади в різних організаціях. Студенти можуть вибрати концентрацію і вийти з програми з чудовими навички вирішення проблем і автоматизованих систем володіння в обраній ними галузі. Досвід Інноваційний менеджмент є корисним для фінансових менеджерів, адміністраторів лікарень, професіоналів людських ресурсів, а також інших положень, які покладаються на управління базами даних. Технологічні рішення також можуть бути використані в маркетингових, досліджень, продажів і кар'єрі зв'язку.

  Зацікавлені студенти можуть дізнатися більше про переваги ступеня технології управління за допомогою функції пошуку нашу велику базу даних шкіл. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.