20 Бакалаврат Програми в Управління береговими та морськими ресурсами 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження навколишнього середовища
 • Узбережжя (Узбережна) екологія
 • Управління береговими та морськими ресурсами
Сфери навчання
 • Дослідження навколишнього середовища (20)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Управління береговими та морськими ресурсами

  Заробіток ступінь бакалавра в галузі управління прибережними і морськими є чудовою можливістю для тих, хто хоче дослідити океанську середу. Це нова область інженерії, щоб надати студентам з розумінням прибережних і морських екосистем, в поєднанні з практичним знанням морського управління.

  Що таке бакалавра в галузі управління прибережними і морськими? Цей ступінь озброює студентів з необхідними знаннями для досягнення успіху, такі як отримання розуміння наукових концепцій, пов'язаних з морським життям. Дослідження зосереджені на вивченні нормативної та адміністративної бази, навколишній глобальну управління прибережними і морськими. Учасники програми також дізнаєтеся про необхідність підтримки і захисту берегової лінії, з упором на захист ресурсів. Визнаючи важливу роль, яку відіграють океани, студенти забезпечуються розуміння динамічних морських процесів, необхідних для контролю рівня CO2 в атмосфері і підкислення океану.

  Є рясні причин, чому люди вибирають, щоб заробити ступінь бакалавра в галузі управління прибережними і морськими. Студенти можуть передбачити вивчення теорії та принципи біології, океанографії та геології. Курсова включає в себе астрономію, історію, філософію, хімію та прибережної екології.

  Витрати на програми, будуть відрізнятися в залежності від установи, і ступінь, як правило, займає від трьох до чотирьох років, щоб закінчити. Фізичні особи повинні ретельно наукові школи, щоб переконатися, що програма відповідає їх цілі.

  Випускники даної програми користуються попитом на все більш конкурентоспроможних кар'єру в галузі управління прибережної і морської через їх спеціалізованої підготовки наукових кадрів, рішення проблем здібностей і навичок критичного мислення. Вакансії включають морські біологи, техніків аквакультури, природних менеджерів ресурсів, рибальства і офіцерів екологів.Крім того, студенти можуть розвивати розуміння того, що це бере, щоб бути успішним, працюючи з людьми в ресурсі і туризму, екологічних секторів і галузей збереження.

  Багато міжнародні можливості для програми існують в університетах по всьому світу. Онлайн-класи та альтернативи веб-основі ідеально підходять для студентів, які живуть у віддалених районах по всьому світу. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.