Keystone logo

8 Бакалаврат Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Управління громадським харчуванням 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Туризм і готельний бізнес
  • Готельний бізнес
  • Управління громадським харчуванням
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (8)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Управління громадським харчуванням

Ступінь бакалавра - ступінь бакалавра, який, як правило, триває близько чотирьох років. Заробіток на цей ступінь може підготувати вас до кар'єри у вашій галузі навчання або надати вам необхідні передумови для проведення вищої освіти.

Що таке бакалавр в управлінні харчовими послугами? Цей ступінь може бути гарним вибором, якщо ви зацікавлені в повсякденних роботах ресторану чи іншого об'єкта харчування. Деякі з тем, які охоплюються курсовими роботами, можуть включати санітарні умови, харчування, підготовку продуктів харчування та планування харчування. Після закінчення цього ступеня ви повинні добре зрозуміти, яким чином можна успішно керувати продовольчими послугами.

Працюючи за цим ступенем може надати вам різноманітні корисні навички, у тому числі навички управління грошовими коштами, які допоможуть вам краще керувати вашими особистими активами та навичками лідерства, які допоможуть вам легше спілкуватися та працювати з іншими. Ви також можете дізнатися про харчування, щоб ви могли зробити правильний вибір щодо вашого здоров'я.

Ви можете порівняти ціни різних шкіл, щоб оцінити вартість своєї ступеня і допомогти знайти найкращі варіанти відповідно до бажаного цінового діапазону. Ціни можуть сильно відрізнятися від одного закладу до іншого.

Заробіток ступеня бакалавра в управлінні харчовими послугами може підготувати вас до успіху у різних кар'єрах, пов'язаних з харчовою промисловістю. Ви можете вибрати кар'єру в ресторані, працюючи шеф-поваром, менеджером, майстром або іншим працівником. Ви також можете вивчити варіанти роботи в кафетерії в лікарні чи іншій організації як працівник харчової служби, спеціаліст з харчування або покупця продуктів харчування.

Ступінь бакалавра в управлінні харчовими послугами може бути зароблено через онлайн-програми або в університетах по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.