Keystone logo

5 Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Нерухомість Управління експлуатацією споруд 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Бізнес-дослідження
  • Нерухомість
  • Управління експлуатацією споруд
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Нерухомість Управління експлуатацією споруд

Бакалавра, як правило, першого ступеня, придбаний у студентській академічної кар'єри. Програми зазвичай дають загальну вищу освіту, а також передові знання та навички в обраній спеціальності ,. Мірі може бути використаний для входу в бажаний професії або, щоб закласти основу для подальшого вивчення на рівні магістра.

&nbsp

Що таке бакалавра в галузі управління фонду? Керуючі компанії курирувати функції фізичного середовища шляхом координації послуг з підтримки організації. Вони впевнені, гості та працівники зручні тим, щоб ділові операції може протікати гладко. Навчальні центри та розуміючи потреби власників об'єкта, а також орендарів, а також інтеграції технологій, процесів і обслуговуючого персоналу для задоволення цих потреб. Загальні ділові дослідження в поєднанні з навчанням в будівельних систем.Курси можуть включати принципи управління фондом, навички управління проектами, планування власності та розвитку, статистика, економіка і HVACR системи (опалення, вентиляція, кондиціонування повітря та охолодження).

&nbsp

Переваги програми включають в себе розвиток критичного мислення та вирішення проблем здібностей. Ці навички управління можуть бути використані для досягнення важливих цілей та покращення якості життя.

&nbsp

Вартість проводить бакалавра в галузі управління фонду варіюється від однієї школи до іншої залежно від вимог місця розташування і навчальних програм. Можливості доступні в глобальному масштабі. Студенти повинні дослідити їх варіанти і вибрати той вибір, який найкращим чином відповідає їхнім потребам і цілям.

&nbsp

Випускники можуть розраховувати на яскраву перспективу для кар'єри в цій галузі. Підприємства, лікарні, аеропорти, готелі і місця подій всі потребують кваліфікованих фахівців для координації послуг для своїх приміщень.Приклади роботи включають директора або планувальник будівельних технологій, менеджер по кредиту або директор, і адміністративну Service Manager. Навички також можуть бути застосовані до робочих місць у суміжних посадах, таких як архітектурно-будівельного планувальник або системного аналітика. Додаткові керівні посади доступні у сфері громадського харчування, миючих та організацій з безпеки. Випускники можуть побажати використовувати свої знання та навички, щоб почати свій власний сервісних компаній.

&nbsp

Зробіть перший крок до цікавою і складною кар'єри. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.