17 Бакалаврат Програми в Управління нерухомістю 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Бізнес-дослідження
 • Нерухомість
 • Управління нерухомістю
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (17)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Управління нерухомістю

  Переслідування ступеня бакалавра дає можливість для просунутих навчання в університетському рівні з акцентом в обраному полі. Ступінь необхідний для входу в багато кар'єри. Студенти також можуть використовувати ступінь бакалавра, як основу для продовження досліджень на рівні магістра.

  &nbsp

  Що таке бакалавра в галузі управління нерухомістю? Менеджери нерухомості відповідають за обробку власність інших з метою підтримки цінності і максимізації можливості заробітку. Студенти отримують розуміння оцінки, розробки, управління та брокерські послуги. Приклади курси включають в себе облік та фінанси, маркетинг, лізинг, орендар відносини, зв'язки, контрактні угоди, економіки, права та нерухомості. Оцінки навички здобуваються шляхом навчання методам оцінки, аналізу портфеля і тенденцій, які впливають на вартість нерухомості.Дослідження охоплюють управління житлової та комерційної нерухомості, старший життя, і доступного житла.

  &nbsp

  Переваги мірою можна побачити на особистому рівні, а також у просуванні по службі. Індивідуальний зростання реалізується через розвиток аналітичних та навички міжособистісного спілкування. Крім того, знання, отримані в програмі можуть бути застосовані у приватному житті студентів, щоб поліпшити рішення на нерухомість.

  &nbsp

  Можливості програми доступні по всьому світу, що розрізняються за вартістю в залежності від місця розташування і навчальних програм. Щоб визначити кращий індивідуальний вибір, студенти повинні вивчити специфіку кожного варіанту з їх особистими цілями на увазі.

  &nbsp

  Навички, отримані в проведенні ступінь з управління нерухомістю користуються великим попитом на робочому місці. Випускники обладнані для роботи в декількох різних областях. Кар'єра доступні в галузі управління та розвитку, планування землекористування, геодезія, інвестиції в нерухомість, і оцінки майна.Випускники також кваліфікований, щоб виступати в якості консультантів в лізинг, маркетинг, планування інвестицій, а також придбання та розпорядження майном. Список потенційних роботодавців включає ріелторських фірм, житлові комплекси, державне житло, відпочинок властивостями, комерційні бізнес-вежі, промислові парки, торгові центри та офісні парки.

  &nbsp

  Для того, щоб перший крок до складної і кар'єрі в управлінні нерухомістю, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.