127 Бакалаврат Програми в Управління персоналом 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Адміністративні дослідження
 • Персонал
 • Управління персоналом
Сфери навчання
 • Адміністративні дослідження (127)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Управління персоналом

  Ступінь бакалавра - ступінь бакалавра в університетах у всьому світі. Як правило, ступінь бакалавра призначається для завершення протягом чотирьох років після вступу, але може бути коротшим або довшим в залежності від програми.

  Що таке бакалавр з управління людськими ресурсами? Управління людськими ресурсами - це дослідження, управління та вдосконалення людського капіталу. Учні розглядають системи управління, що використовуються в організаціях усіх розмірів та типу, оцінюючи сфери слабкості та визначаючи потенціал поліпшення. Окрім навичок професійного лідерства та набору кадрів, студенти значно присвячують своєму вивченню правовий і етичний ландшафт, який характеризує сьогоднішній робочий світ. Програми зазвичай зосереджують увагу на управлінні персоналом та забезпечують додаткові дослідження з фінансового та операційного управління.

  Студенти з цим ступенем бакалавра часто добре організовані, навчаються в управлінні виплатами працівників, і надзвичайно вправляються при навігації федеральними правилами. Ці навички не тільки дають можливість у багатьох галузях промисловості, але і можуть сприяти розвитку особистих відносин шляхом збільшення ступеня впевненості, пристойності та управління конфліктами.

  Вартість ступеня бакалавра буде відрізнятися між студентами і залежить від кількох змінних. Звернення до служб зайнятості майбутніх шкіл може усувати більшу частину невизначеності та надавати студентам індивідуальну інформацію.

  Людські ресурси є життєво важливою частиною кожної галузі та організації, тому з цього випливає, що студенти з таким ступенем можуть знайти можливості в кожному куточку земної кулі. Коли вони не працюють у сфері людських ресурсів, випускники можуть запропонувати свої послуги навчання, організаційні операції та розвиток бізнесу. Менеджери та керівники людських ресурсів є спільними позиціями, тоді як інші посади можуть включати розробників програм навчання, рекрутерів, керівників трудових відносин, фахівців із заробітної плати, асистентів з персоналу та адміністративних координаторів.

  Деякі, якщо не всі, бакалавра з управління людськими ресурсами можуть бути завершені в Інтернеті, що дає змогу учням продовжувати свою кар'єру та підтримувати сімейне життя під час отримання ступеня. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.