32 Бакалаврат Програми в Управління підприємством 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Бізнес-дослідження
  • Підприємництво
  • Управління підприємством
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (32)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Управління підприємством

Багато студентів вирішили продовжити ступінь бакалавра в галузі підприємництва управління для того, щоб дослідити зацікавленість у відкритті власного бізнесу або інвестування в зростаючі компанії. Ступінь дає студентам міцну основу в бізнесі та фінансових понять, необхідних, щоб стати підприємцями, які можуть знайти і підтримати нові перспективні підприємства.

Що таке бакалавра в галузі підприємництва управління? Бакалаврська програма в галузі управління підприємництва на основі проектів курс навчання, який вчить студентам процес запуску або інвестувати в новий бізнес. Учасники навчитися передбачати хороші можливості для розвитку і методи переходу цих потенційних бізнес в прибуткових інвестицій. Студенти можуть вибрати, щоб зосередитися на технології старт-ап підприємств, інновацій в рамках підприємства або розвитку в країнах, що розвиваються, у тому числі інших підприємницьких починань.Випускники володіють навичками, щоб стати успішним власники бізнесу та венчурні капіталісти в промисловості, які їх цікавлять.

Студенти знаходять курсових управління підприємництва готує їх до співпраці, необхідні для початку нового бізнесу або координувати інвесторів. Проектні роботи з іншими учасниками надає студентам з керуванням, спільної роботи і правових і технічних аспектів розвитку.

Час і курсових потрібно, щоб заробити цей ступінь різна для окремих програм. Загалом, бакалаврів зайняти до чотирьох років, щоб закінчити. Вартість програми також варіюється залежно від установи. Майбутні студенти повинні досліджувати кожен інститут, щоб дізнатися більше про те, скільки курсів в програмі і пов'язаних з вимогами навчання.

Навички та досвід, отримані в ході дослідження, курсових та управління проектами в програмі підприємництва актуальна для багатьох кар'єри в бізнесі та інвестуванні.Випускники є інструменти, щоб успішно знайшли свої власні компанії або підтримати зростання в діючих підприємств. Технологія запуску бум спирається на венчурних капіталістів та підтримка підприємці можуть забезпечити зростаючі передові технологічні компанії. Досягнення в рамках встановлених організацій, також вимагає від інвесторів та підприємницької керівництва. Ступінь також призводить до кар'єри в галузі управління бізнесом, консультативних посадах, фінансовий консалтинг і міжнародного розвитку.

Майбутні студенти можуть дізнатися більше про програми управління підприємництва ступеня, шукаючи нашу велику базу даних шкіл. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.