Keystone logo

15 Бакалаврат Програми в Дослідження сталого розвитку Екологічна стійкість Управління ресурсами 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Дослідження сталого розвитку
  • Екологічна стійкість
  • Управління ресурсами
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Дослідження сталого розвитку Екологічна стійкість Управління ресурсами

Ступінь бакалавра отримується в кінці студентської студентської освітньої кар'єри та зазвичай забезпечує основу для посад на початковому рівні в конкретних галузях кар'єри або післядипломної освіти. Ступінь може бути отримана в коледжі або університеті і зазвичай вимагає завершення приблизно 120 кредитних годин.

Що таке бакалавр з управління ресурсами? Цей ступінь зосереджена на тому, щоб надати студентам техніку, необхідну для безпечної та відповідальної роботи з такими ресурсами, як природний газ, вода та інші наземні активи, що використовуються в повсякденному житті компаніями та приватними особами у всьому світі. Очікується, що деякі з курсів включатимуть біологію, хімію, економіку, екологічні дослідження, географію та основні курси, такі як математика та мова мистецтва.

Завдяки своїм студентам студенти, швидше за все, навчаться, як краще зберігати ресурси та зменшувати свій вплив на навколишнє середовище як на роботі, так і в своїх власних будинках. Вони також можуть створювати навички спільної роботи та вдосконалювати методи комунікації. Ці навички можуть застосовуватися як у професійному світі, так і в особистому житті учасників.

Вартість, пов'язана з цією програмою, буде сильно відрізнятись між різними країнами та школами, тому необхідно, щоб майбутні студенти проводили трохи досліджень стосовно навчання, перш ніж припинити відвідування школи. Вартість може також змінюватися залежно від того, чи класи приймаються в Інтернеті чи особисто.

Оскільки зусилля із збереження ресурсів зараз є висококласними, працевлаштування для випускників у цій галузі може бути легко доступним у більшості країн світу. Деякі студенти, які мають ступінь кар'єри, можуть мати право на вибір: включати екологічних дослідників, вчителів, екологічних журналістів, екологічних реставраторів, менеджерів з енергетики або ресурсів у приватних галузях промисловості або державних службовців або розробників екологічної політики. Більшість позицій, доступних для цієї ступеня, мають зосередженість на збереженні енергії та ресурсів у довгостроковій перспективі.

Місцеві та міжнародні курси відмінно підходять для студентів, які шукають традиційний досвід коледжів, а онлайн-курси можуть надати студентам повноцінний графік більше свободи. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.