20 Бакалаврат Програми в Управління ризиками 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Економічні дослідження
 • Фінанси
 • Управління ризиками
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (20)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Управління ризиками

  Що б ви не робили в житті, є деяка ступінь ризику. Будучи в змозі оцінити ті ризики, є важливою частиною приймати мудрі фінансові та бізнес-рішень. Заробіток ступінь бакалавра в галузі управління ризиками є відмінним способом, щоб зробити собі бажане доповнення до підприємств і фінансових установ по всьому світу.

  &nbsp

  Що таке бакалавр в галузі управління ризиками? Цей тип освітньої програми зазвичай фокусується на управлінні ризиками, пов'язаними з бізнесом і фінансовими інститутами. Курсова часто фокусується на такі теми, як запобігання втрат, статистики підприємств, бізнес-практики, аудит та багато іншого. Тривалість навчання варіюється, але багато програм ступеня взяти чотири-п'ять років, щоб закінчити. Це гарна програма вибору для організованих студентами, які користуються номерами і даними. Багато класи, також доступні в Інтернеті, який є відмінним вибором для дистанційних учнів.

  &nbsp

  Справа в тому, що багато класи для отримання ступеня бакалавра в галузі управління ризиками доступні в режимі онлайн робить цю програму привабливою для студентів всього світу. Це також чудовий спосіб, щоб приземлитися міжнародні робочі місця, і деякі програми дозволяють спеціалізуватися вашу увагу програми.

  &nbsp

  Скільки це може коштувати, щоб заробити бакалавра в галузі управління ризиками залежить від того, де ви вирішили вчитися і як довго це займе у вас заробити ступеня. Щоб повністю зрозуміти, якого роду витрати пов'язані з вашими досліджень, ретельно вивчити програму зі школи за вашим вибором.

  &nbsp

  Здебільшого, випускники, які заробляють ступінь бакалавра в галузі управління ризиками кваліфікацію для роботи в страхуванні та фінансовому секторах. Кар'єрні можливості включають в себе страховий агент, андеррайтер, регулятор претензій, фінансовий менеджер і актуарія. Заробіток вчений ступінь в цій області може допомогти випускникам залишатися конкурентоспроможними навіть для кращих варіантів кар'єри.

  &nbsp

  Це можна застосувати до більшості програм управління ризиками, заповнивши онлайн-додатків від установи, що забезпечує програму. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.