Keystone logo

17 Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Управління роздрібною торгівлею 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження в галузі управління
 • Управління роздрібною торгівлею
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (17)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Управління роздрібною торгівлею

  Ступінь бакалавра є ступінь бакалавра, як правило, спочатку, що студенти набувають, коли вони починають більш високу трек освіти. Це звичайно займає чотири роки, щоб закінчити, хоча багато студенти мають можливість завершити її в три рази. Ступінь бакалавра досягаються за рахунок поєднання лекцій, іспитів і курсових.

  &nbsp

  Що таке бакалавра в галузі управління роздрібною торгівлею? Цей ступінь дає студентам навички та знання, необхідні для роботи на керівній посаді в сфері торгівлі. Ці навички можуть бути використані встати на цілий ряд різних шляхів розвитку кар'єри в сфері роздрібної торгівлі, в тому числі роздрібний магазин менеджменту, маркетингу, закупівель, і керівник посад на корпоративному рівні. Навчальна програма в цій області охоплює поєднання роздрібної торгівлі, керівництва та бізнес-тематики.

  &nbsp

  Бакалавр в області управління роздрібною торгівлею є відмінним способом для студентів, щоб підготувати себе до майбутнього, в роздрібній торгівлі.Кількість нових робочих вийти на роздрібний поле щороку, але багато хто не мають наміру зробити його постійним кар'єра. Для роздрібних працівників, які серйозно ставляться триває в галузі, ступінь бакалавра є відмінним способом, щоб диференціювати себе від натовпу.

  &nbsp

  Вартість бакалавра в роздрібній управління варіюється залежно від установи ви вирішили відвідати. Більшість градусів займає від трьох до чотирьох років, щоб закінчити, тому прораховувати витрати відповідно.

  &nbsp

  Випускники зі ступенем бакалавра в роздрібній управління може переслідувати кілька різних кар'єру в області роздрібної торгівлі. Якщо вони воліють працювати з людьми, вони можуть керувати магазину або команду на корпоративному рівні. Тих, хто зацікавлений у продуктах можуть влаштуватися на роботу в якості сховища покупця, стиліста або менеджер із закупівель.

  &nbsp

  Є безліч варіантів, доступних по всьому світу. Займаючись своїм градусів в Інтернеті є відмінним способом, щоб вчитися на власних умовах, або ви можете взяти класи на території кампуса.Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.