Keystone logo

52 Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Фінанси Управління фінансами 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Управління фінансами
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (52)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Фінанси Управління фінансами

Для деяких людей, це може здатися мрія, щоб бути поставлений на чолі чужі гроші. Зі ступенем бакалавра в фінансове управління, ви можете допомогти іншим перейти поля фінансових вкладень по всьому світу.

Що таке бакалавра в галузі фінансового менеджменту? Цей курс навчання основна увага приділяється методам ефективного управління фінансами, часто, як вони ставляться до справи. Теми часто бухгалтерський облік, управління ризиками, міжнародні фінанси, ринки капіталу, мікроекономіка, макроекономіка і багато іншого. Більшість програм, у поєднанні із загальними вимогами до освіти в навчальному закладі, займе близько чотирьох років або вісім семестрів, щоб закінчити. Багато програм ступеня можуть бути доступні повністю онлайн від деяких навчальних закладів.

Є багато переваг для отримання ступеня бакалавра в галузі фінансового менеджменту. Ви можете використовувати поради та прийоми ви навчитеся грамотно управляти свої власні інвестиції.Як оформити курсову роботу також відмінний спосіб працювати в напрямку диплом про вищу освіту. Багато класи доступні в режимі онлайн, а також, що робить цю програму ідеальною для студентів, які потребують варіантах для дистанційного навчання.

Скільки це коштує, щоб отримати ступінь вашого бакалавра залежить від вузу і як довго це займе у вас заробити. Відвідування занять онлайн проти на території кампуса також може вплинути на вашу остаточну вартість. Досліджуйте свою програму вибору повністю зрозуміти, що варто вам необхідно розглянути перед застосуванням.

Заробіток ступінь бакалавра в галузі фінансового управління може привести до дуже успішною, прибутковою кар'єри в багатьох випадках. Випускники можуть претендувати на позиції фінансових менеджерів, аудиторів, фінансових консультантів та інвестиційних аналітиків. Фінансові менеджери часто мають шестизначні річні доходи в середньому. З трохи більше вчитися, випускники можуть навіть претендувати на більш високооплачувану позиції з більшою відповідальністю.

Майбутні студенти зазвичай можна застосувати в Інтернеті в установу за своїм вибором. Деякі попередні курси можуть повинні бути завершені до здобуття повного визнання в програмі. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.