4 Бакалаврат Програми в Фешн-фотографія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Мистецтвознавство
 • Фотографія
 • Фешн-фотографія
Сфери навчання
 • Мистецтвознавство (4)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Фешн-фотографія

  Бакалавр в області моди Фото для студентів, які люблять фотографію і високу моду і хочуть поєднати два, щоб розвинути необхідні навички і практичний досвід, щоб зробити кар'єру в цій області. Є безліч варіантів для досягнення цієї галузі дослідження, як у Сполучених Штатах і за кордоном.

  Що таке бакалавра в області фотографії моди? Типова програма ступеня включає в себе курсову роботу у фотографіях обробки, візуальні методи та обладнання. Студенти вчаться налагодити ефективне освітлення, робота з візажистами та стилістами, і включити певний стиль у фотографії. Додаткова курсові охоплює історію моди, авторські права і ліцензійні закони і маркетингу і комунікацій. Практичний досвід у вигляді стажувань та учнівство часто супроводжує програму.

  Є кілька причин, чому студенти можуть вибрати, щоб переслідувати ступінь бакалавра в області фотографії моди.Одним з головних достоїнств цього типу ступеня загострений препарат в вузькоспеціалізованої області, яка може дати вам ногу, коли ви намагаєтеся проникнути в цій конкурентній галузі.

  Бакалавр в області моди Фото може зайняти від трьох до чотирьох років, щоб закінчити. Є численні міжнародні варіанти цього типу ступеня, а витрати значно варіюватися від школи до школи. Додано фактором є вартість обладнання фотографії. Рекомендується, щоб ви звернетеся конкретні школи, які вас цікавлять, і запитати про вартість очікувань.

  Студенти, які заробляють ступінь бакалавра в області фотографії моди опиняються в кращому становищі, щоб увірватися в модної фотографії сцени. Збройні з глибоким розумінням предмета та об'єкта складу, модні тенденції, і основи маркетингу, студенти можуть знайти позиції з журналом видавців, дизайнерів і рекламних агентств. Вони також можуть створити свої власні студії і працювати позаштатними фотографами.

  Заняття в модної фотографії можуть бути прийняті на повний або неповний робочий день. Є також багато онлайн опції для цього ступеня, численні установи в даний час пропонують програми дистанційного навчання. Щоб з'ясувати, яка школа підходить саме вам, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.