Бакалаврат Програми в Флористика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Науки про життя
  • Садівництво
Сфери навчання
  • Науки про життя (0)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Жодна програма не відповідає вашим критеріям пошуку. Уточніть ваші фільтри.

Clear filters

Бакалаврат Програми в Флористика

Рівень освіти бакалавр все про отримання фундаментальне розуміння обраної області. Ступінь бакалавра, як правило, потрібно, як необхідна умова перед диплом про вищу освіту може бути продовжена. Після закінчення програми бакалаврату, випускники можуть вибрати або продовжити свою освіту або увійти в робочий світ.

Що таке бакалавр в області флористики? Поле флористика угод зі зверненням, догляд, організація і торгівлі квітами. програми Квітникарство, як правило, включають в себе елементи всіх цих областях, але не обов'язково зростання квітки. У той час як програми бакалаврату в флористиці може бути відносно низький рівень, як правило, це стільки освіту, скільки необхідно, щоб стати флористом. Вивчення флористика також дуже специфічно зосереджені галузі знань. Багато студентів будуть вибирати для вивчення бізнесу поряд з флористики, щоб вони могли вести свій власний квітковий магазин.

Основна перевага, що студенти, які навчаються флористику користуються як специфічні це поле, так як студенти не будуть змушені приймати непотрібні курси. Цветоклювий організації навички, отримані допоможе в пошуку більш і більш оплачувану роботу в цій галузі.

Як і будь-який інший програми вищої освіти, суму, яку вона стоїть, щоб заробити ступінь бакалавра в флористиці варіюється в залежності від конкретної обраної вами програмі. Отримати додаткову інформацію про школу, тривалість навчання, а також ширші освітні стандарти для країни покаже, що ви повинні очікувати платити за навчання і зборів.

Найпоширеніша робота, яку ви можете досягти, отримавши ступінь бакалавра в флористиці є флорист. Проте, існує багато різних типів флористів. Деякі вважають за краще, щоб запустити свій власний квітковий магазин, в той час як інші будуть працювати з існуючим квіткового магазину. Багато продуктові або універмаги мають свій власний відділ флористики, в якому працюють флористи для отримання додаткової оплати. Крім того, можна працювати в оптовому флористики.

Якщо ви хочете стати флористом, почати свої дослідження. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.