Keystone logo

42 Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Фінанси Фінанси та банківська справа 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Фінанси та банківська справа
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (42)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Фінанси Фінанси та банківська справа

Більшість людей хочуть приймати більш зважені рішення, коли справа доходить до їх фінансами. Є конкретні принципи, які допомагають направляти людей до смарт-інвестиційних та фінансових практик. Заробіток ступінь бакалавра в галузі фінансів і банківської справи може допомогти вам краще зрозуміти, як фінансові інститути працювати і як зберегти свої гроші з розумом.

Що таке бакалавра в галузі фінансів і банківської справи? Цей тип програми фокусується на навчання, як банки та інші фінансові установи працювати. У поєднанні з іншими вимогами загальної освіти навчального закладу, цей тип ступеня бакалавра займає близько чотирьох років, щоб закінчити. На додаток до загальних курсів, основні курси можуть зосередитися на банківських принципів, кредит, управління інвестиціями, інвестиційного законодавства та принципам фінансових послуг. Багато курси можуть бути повністю доступна для дистанційних учнів.

Дізнатися більше про смарт-фінансових і банківських практик є гарною ідеєю для майже всіх.Переваги отримання ступеня бакалавра в галузі фінансів і банківської справи включають можливість зрозуміти свої власні фінанси краще, а також здатність допомогти іншим зробити обгрунтовані рішення щодо заощаджень та інвестування.

Вартість заробляти такий ступеня бакалавра варіюється залежно від того, де ви плануєте ходити в школу. Витрати можуть також відрізнятися в залежності від, відвідують ви ваші класи на території кампуса або в Інтернеті. Щоб дізнатися всі витрати, пов'язані з фінансами і банківської програми, науково-дослідних школу за вашим вибором грунтовно.

Випускники, які заробляють бакалавра в галузі фінансів і банківської справи, може знайти безліч різних позицій доступні для них у фінансовій галузі, особливо, якщо вони планують на проведенні більш високих ступенів. Такі варіанти кар'єри може включати в себе: корпоративні фінанси, менеджер банку, ризик-менеджер, менеджер, продаж, торгівля, портфоліо, злиття, поглинання та багато іншого.

Застосовуючи до фінансової та банківської програми так само просто, як, перейшовши на сайт школи і подачі заявки в режимі онлайн. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.