Keystone logo

15 Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Економіка Фінансова економіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Економічні дослідження
  • Економіка
  • Фінансова економіка
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Економіка Фінансова економіка

Бакалавр в області фінансової економіки передбачає ряд задоволенні варіантів кар'єри для осіб, які зацікавлені у процесах і теорій прийняття рішень, пов'язаних з використанням економічних ресурсів. Студенти, які заробляють ступінь фінансової економіки може працювати в якості аналітиків, трейдерів, інвесторів або банкірів.

Потенціал студент може запитати, що таке бакалавр в області фінансової економіки? Це ступінь бакалавра є чотирирічної програми призначений для підготовки студентів до професійної діяльності в світі фінансів. Програма включає в себе вивчення економічних теорій, моделей і систем, а також кредити, борги, а також інші фактори, які впливають на покупки і продажу. Студенти, які вибирають цю область досліджень буде підготовлено на посади початкового рівня в ряді економічних областях, в тому числі уряду або міжнародних ринках.

Цей курс навчання є корисним для студентів, які хочуть підготуватися до кар'єри, сертифікації та вищої освіти в галузі економіки.Фокус змінюється і може зосередиться на державному або приватному секторі фінансів, грошових ринків і економічного розвитку. Студенти вчаться збирати та аналізувати дані і оцінювати економічні питання.

Кожна установа по всьому світу має свої власні реєстрація, навчання, а також плата графіки, які застосовуються для покриття витрат на освіту. Особи, які хочуть отримати ступінь фінансової економіки повинні зв'язатися установи, де вони хочуть, щоб вчинити, щоб дізнатися про специфіку цього курсу навчання.

Людина зі ступенем бакалавра в області фінансової економіки може мати можливість увійти в цілий ряд різних шляхів розвитку кар'єри. Фінансовий аналітик є одним з багатьох варіантів. Ці фахівці оцінки інвестиційних можливостей і продуктивності, а також надавати інформацію та консультації для окремих осіб або компаній, що прагнуть приймати інвестиційні рішення. Нефінансові компанії також надають можливості для зайнятості з позицій, таких як адміністраторів пенсійних фондів і фінансових бухгалтерів.Багато державні та приватні установи надають можливості для просунутих досліджень та сертифікації під час роботи.

Будь-який, хто зацікавлений в ступені в сектору економіки має починатися з вивчення можливості отримання освіти. Наша велика база даних містить інформацію про більш широкої сфери освіти і географічних перспектив. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.