Keystone logo

8 Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Фінанси Фінансове планування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Фінансове планування
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (8)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Фінанси Фінансове планування

Більшість людей, які працюють повний робочий день намагаються відкласти трохи грошей для виходу на пенсію. Отримуючи ступінь бакалавра в галузі фінансового планування, ви можете допомогти всі види людей створити фінансову стабільне майбутнє для себе після виходу на пенсію.

Що таке бакалавра в галузі фінансового планування? Цей ступінь програма спрямована на основні принципи фінансів і успішних інвестиційних стратегій. Учні дізнаються, як планувати фінансово стабільне майбутнє. Курси мають тенденцію зосереджуватися на фундаментальних принципах фінансів та інвестицій, а також оподаткування, планування нерухомості, Пенсійне планування, аналіз фінансової звітності, управління ризиками і більше. Дослідження, як правило, займають близько чотирьох років, щоб завершити, і багато програм мірою може бути завершена в Інтернеті.

Є декілька переваг більше дізнатися про фінансове планування, у тому числі можливість краще керувати вашої особистої фінансове майбутнє.Планування для виходу на пенсію і більше величезна частина життя, і з таким ступенем, ви отримаєте, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір фінансових в майбутньому.

Вартість отримання ступеня бакалавра в галузі фінансового планування коливається в широких межах залежно від установи хостинг програму і термін навчання. Відвідування занять на території кампуса може прийти з іншою ціною, ніж відвідувати заняття в Інтернеті. Щоб дізнатися більше про всі витрати, пов'язані з вашою програмою, вам потрібно буде досліджувати школу за вашим вибором ретельно.

Здебільшого, заробляючи ступінь бакалавра в галузі фінансового планування кваліфікується випускників, щоб стати з фінансового планування, за умови отримання сертифікації, щоб стати сертифікованим з фінансового планування (СФП). Цей тип роботи, як очікується, зростання швидше, ніж в середньому по країні в США протягом року 2020 випускників цього виду програми може також проводити післядипломне навчання для ще більш високооплачувану фінансові позиції.

Оскільки багато програми фінансового планування доступні повністю онлайн, легко заповнити та подати заявки через Інтернет. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.