9 Бакалаврат Програми в Фінансовий аналіз 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Економічні дослідження
 • Фінанси
 • Фінансовий аналіз
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (9)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Фінансовий аналіз

  Студентів програма являє собою три-чотири роки курс навчання в тій чи іншій області. Половина курсових робіт, як правило, присвячені загальній освіті, таких, як наука, геології та математики. Студенти піддаються впливу різних ліберальних класів мистецтв, даючи їм можливість додати неповнолітнього до ступеня їх при бажанні.

  Ви можете бути здивовані, що таке бакалавр в області фінансового аналізу? Ця програма озброює студентів з передовими навичками економічного і фінансового аналізу, забезпечуючи їх міцної основи того, як економіка і ринки працюють. Метою є забезпечення випускників з глибоким розумінням комерційної бізнес-середовища. Курсова варіюється, але більшість програм включають в себе заняття в області корпоративних фінансів, макроекономіки, управління особистого багатства, і комп'ютерне моделювання.

  ступенів бакалавра пропонують студентам багато професійних і особистих вигод.На додаток до збільшення заробітної плати, більшість студентів, як правило, розвиваються виключно усної та письмової комунікації, міжособистісні таланти і організаційні навички.

  Витрати, пов'язані з отримання ступеня бакалавра варіюватися в залежності, серед інших чинників, за місцем знаходження установи. Студенти повинні звернутися конкретні школи, які цікавлять їх, щоб визначити учнів збори і витрати на навчання.

  Нарахування ступінь бакалавра в галузі фінансового аналізу може відкрити двері для багатьох шляхів розвитку кар'єри в інвестиційно-банківській діяльності, економіки, бухгалтерського обліку, фінансового планування, і багато іншого. Деякі випускники надають консультації підприємцям з питань збільшення прибутку і зниження рівня схильності фінансових ризиків. Інші допомагають приватний акціонерний капітал клієнтів ростуть свої інвестиційні портфелі. Багато хто хоче стати консультантів з питань політики, сприяння державним органам зробити кращий вибір для робочих місць, економіка, громадський транспорт, або житло.Студенти також можуть обрати, щоб прискорити свою кар'єру, ставши бухгалтером, аудитором чи біржового маклера.

  Багато міжнародних можливості і інтернет-програми доступні для забезпечення гнучкі та зручні класи, які пристосовують активні життя зайнятих професіоналів. Щоб почати роботу з курсом, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.