9 Бакалаврат Програми в Фінансовий інжиніринг 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Фінансовий інжиніринг
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Фінансовий інжиніринг

Програма бакалавра озброює студентів з добре заокругленим вищу освіту в тій чи іншій області. Два з чотирьох років навчання акцент на ліберальних мистецтв курсових робіт, таких як англійська мова, науки і математики.

Що таке бакалавр в області фінансового інжинірингу? Ця програма надає студентам з досвідом роботи у вирішенні складних економічних проблем по декількох дисциплінах, такі як банківська справа, державні органи, і техніки. Використовуючи принципи прикладної математики, програма надає студентам з поглибленим знанням фінансової інженерії шляхом повної інтеграції досліджень, проведених в різних додаткових полів для створення динамічного курсу навчання. Курсова зазвичай включає в себе моделювання рішень, корпоративних фінансів, статистики, інформатики та економетрики.

Нарахування ступінь бакалавра може привести до збільшення заробітної плати або просування по службі потенціалу.Студенти отримують багато професійних і особистих переваг, таких як рішення проблем, прийняття рішень і навичок міжособистісного спілкування.

Витрати Ступінь варіюватися в залежності від тривалості програми, місце знаходження, а також в школі. Якщо ви зацікавлені в тому чи іншому закладі, ви повинні звернутися в офіс приймальні комісії та запросити більш детальну інформацію про вартість навчання і зарахування зборів. Стипендії можуть бути доступні, щоб компенсувати деякі витрати.

Випускники цієї програми можуть знайти хороші перспективи для кар'єри в цій швидко розвивається. Студенти можуть знайти величезну кількість плинністю в кар'єрі фінансового сектора з використанням їх передачі навичок, таких як кількісних розробників, портфельних менеджерів хедж-фондів, інвестиційних банкірів і алгоритмічних трейдерів. Ті, хто зацікавлений в державній політиці, можуть розглянути можливість роботи для державних установ, розробці федеральних і державних фінансових політики або проведення досліджень. Деякі вважають за краще проводити вчений ступінь в аспірантурі.

Різні міжнародні можливості існують для програм бакалаврату ступеня. Онлайн програми є гнучкий і зручний спосіб, щоб почати роботу, особливо для тих, хто у віддалених районах з обмеженим доступом до об'єкту. Більш детальна інформація, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.