129 Бакалаврат Програми в Цифрові медіа 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Медіа
  • Цифрові медіа
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (129)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Цифрові медіа

Особи, які хочуть здобути освіту після закінчення середньої школи, як правило, прагнуть ступінь бакалавра. Цей ступінь зазвичай займає чотири роки, щоб закінчити, хоча покриття 120 семестрових кредити іноді бути зроблено протягом трьох років. Ступінь бакалавра часто використовується в якості основи для подальших досліджень або в якості сходинкою в професійному середовищі.

Що таке бакалавра в області цифрових медіа? Студенти цифрових засобів масової інформації, як правило навчитися створювати і змінювати текст, графіку, звукові файли і відео, які були оцифровані для використання на комп'ютерах і для того, щоб передавати файли через Інтернет. Класи можуть сконцентруватися на візуальний ефект, інтерактивні медіа, звуковий дизайн, теорії цифрових засобів масової інформації та творчі процеси, які призводять до успішного цифрового контенту. Студентам надається можливість працювати з програмним і апаратним забезпеченням в медіа-індустрії і навчитися застосовувати знання та навички на творчих проектів.

Студенти в ході цього бакалавра дослідження отримати розуміння електронної техніки, цифровий медіа-технологій, а також розвиток графіки, Відеозйомка, та інших презентацій для засобів масової інформації. При такому розумінні вони тоді готові погоджуватися на роботу у нагородженні і багато творчому середовищі. Деякі студенти отримують можливість пройти стажування в рамках своєї освітньої поїздки.

Вартість участі в цій програмі варіюється від однієї школи до іншої. Це особливо вірно, як школи розташовані в різних частинах світу. Майбутні студенти повинні зв'язатися шкіл за своїм вибором визначити кращі фінансові посадку.

Є безліч робочих місць, доступних для тих, хто отримати ступінь в області цифрових медіа. Вони варіюються від цифрової журналістики, маркетингу, дизайну макета, управління проектами, розробка сайтів, редагування і відтворення, і продажів.Зі ступенем чотирирічного випускники готуються на посади початкового рівня, де вони мають подальшого впливу на цифрове медіа-технологій з доступом до більш просунутим обов'язків. З бакалавра в області цифрових медіа, випускники готові до співпраці на творчих проектів, які мають місце в мінливому світі електронної комерції.

Перегляньте багато доступних шкіл в лістинг програми нижче. Заповніть коротку форму провідну для отримання додаткової інформації. Для цього, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.