83 Бакалаврат Програми в Штучний інтелект 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Технологічні дослідження
 • Штучний інтелект
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (83)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

   Бакалаврат Програми в Штучний інтелект

   Ступінь бакалавра - це післядипломна академічна програма, яка зазвичай виконується протягом трьох-п'яти років. Студенти, які бажають вступити до випускної або професійної програми, як правило, повинні мати ступінь бакалавра. Нагороджений диплом може бути названий бакалавр мистецтв або бакалавра наук в залежності від курсу навчання та кількості необхідних кредитів.

   Що таке бакалавр в галузі штучного інтелекту? Цей ступінь готує студентів до розробки програм штучного інтелекту, таких як розпізнавання мови, розпізнавання обличчя та мовний переклад. Сфери навчання можуть включати в себе вивчення даних, просунуту математику, інженерію та робототехніку. Практичний курс або стажування складають багато програм та готують студентів до кар'єри та навчання в аспірантурі.

   Заробіток ступеня бакалавра в галузі штучного інтелекту може розвинути сильні аналітичні навички мислення та вирішення проблем, які вигідні для випускників особисто та професійно. Випускники також можуть розвинути майстерність у вивченні та аналізі даних, що дозволить відкрити двері в різноманітних галузях.

   Вартість бакалавра залежить від обраної школи та тривалості навчання. Студенти повинні досліджувати або звертатися до майбутніх шкіл, щоб вони мали необхідну інформацію.

   Маючи ступінь бакалавра в галузі штучного інтелекту, можна відкрити двері для нових і захоплюючих кар'єрних шляхів. Можливі роботи включають в себе даних вченого, спеціаліста з машинного навчання або комп'ютерного інженера. Хтось, хто насолоджується навчанням, може навчити інших розвивати та використовувати штучний інтелект або, можливо, побажати навчати на середньому або вищому навчальному закладі. Інша альтернатива - це робота з продажів для компаній, які продають додатки штучного інтелекту для споживачів. Це зростаюча сфера, тому робочі місця можуть стати доступними через кілька років, які сьогодні не існують.

   Майбутні студенти можуть пройти ступінь бакалавра в галузі штучного інтелекту в університетському містечку або, можливо, в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.