1 Бакалаврат Програми в Європейський бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Бізнес-дослідження
  • Міжнародний бізнес
  • Європейський бізнес
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Європейський бізнес

Ступінь бакалавра часто стандарт для вступу в ряді різних ситуацій у сфері зайнятості. Це також перший крок до участі в аспірантурі. У більшості випадків, ця ступінь потрібно близько чотирьох років роботи і в цілому 120 семестрових кредитів. Багато хто з курсів в рамках програми восени бакалавра під егідою загальної освіти, в той час як інші курси ближче поглянути на суб'єктів, необхідних для обраної кар'єри.

&nbsp

Що таке бакалавр в області європейського бізнесу? Європейський бізнес Програма пропонує всебічно вивчення діяльності в рамках європейському контексті. Студенти зазвичай заглибитися в такі теми, як фундаментальної ведення бізнесу, бізнес-права, міжнародного бізнесу, європейських інститутів, глобальних джерел, міжнародної логістики, а в деяких випадках другу мову. Ці курси призначені для підготовки студентів з інтерактивними та інноваційних бізнес-навичок, що мають відношення до європейських ділової практики.

&nbsp

Програми Деякий бакалавра в цій області може запропонувати поділ часу, проведеного в різних країнах. Стажування та інші можливості стажування пропонують цілий ряд різних шкіл. Після того, як загальні класи були завершені, студенти в цій програмі мати деяку гнучкість, щоб вони могли почати відточувати свої навички в тій чи іншій галузі бізнесу. У закінченні, ці студенти, також були виставлені на важливі ділові контакти через інструкторів та інших фахівців.

&nbsp

Вартість відвідування одного з цих програм може варіюватися від однієї школи до іншої. Це особливо вірно, коли школи за межі країни порівнюються. Для точного навчання і збір інформації, передбачувані студенти повинні зв'язатися шкіл вибору напряму.

&nbsp

Випускники часто вивчаються, і, можливо, працював у кількох різних країнах і мали контакти з рядом мов.Це ставить випускників у стані шукати конкурентні можливості для працевлаштування. З професійної кваліфікації, які визнані в багатьох країнах, випускники можуть знайти роботу з глобальними корпораціями і компаніями по всьому світу. Багато випускників спеціально шукати позиції, які дозволяють їм бути міжнародної мобільності. Назви робота може включати в себе менеджер з персоналу, менеджер проекту, молодший консультант і помічник аудитора.

&nbsp

Якщо ви зацікавлені в цьому курсі навчання, погляньте на опції в списку програм. Школи перераховані зі свинцевими форм для вашої зручності. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.