Keystone logo

21 Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Інвестиції 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Економічні дослідження
  • Інвестиції
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (21)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Інвестиції

Ступінь бакалавра присуджується студентам, які закінчили принаймні, 120 семестр кредитних годин роботи в рамках своїх навчальну програму. Цей ступінь часто забезпечує введення в бажані професійних позицій. Це часто потрібно випускник програми, перш ніж студенти можуть отримати допуск. Цей ступінь може розглядатися щаблем на шляху до майбутніх можливостям.

&nbsp

Що таке бакалавра в галузі інвестицій? Ця унікальна Програма бакалаврату пропонує прямий акцент на навички, необхідні для успішної участі в інвестиційної індустрії. На додаток до покриття загальні курси підвищення кваліфікації, суб'єкти можуть включати в себе комунікації, використання комп'ютера і додатків, математику для бізнесу, соціології, програмування, критичного мислення і дослідження, культурології, політики, господарського права, міжнародної економіки, мікро- та макроекономіки.

&nbsp

Випускники даної програми добре розбирається в ринках капіталу, хедж-фонди, управління портфелем і управління капіталом. З навичками вони набули протягом дослідження, ці студенти готові просунутися в конкурентній галузі. Студенти часто дають цілісного підходу до фінансів в своїх спільних досліджень з акцентом на інвестиції, оскільки вони прогресують в рамках програми.

&nbsp

Витрати, пов'язані з надходження в цьому програмою бакалаврату може бути дуже відрізняється від однієї школи до іншої. Це особливо вірно, коли школи за межі країни порівнюються. Зв'язатися школи індивідуально, щоб отримати конкретні цифри.

&nbsp

Випускники повинні знайти безліч можливостей для працевлаштування з приватними компаніями, маркетингових та консалтингових агентств, урядових установ і міжнародних організацій. Вони можуть працювати в приватних фірмах або в яких групах.Деякі випускники знайдуть собі роботу з банками або освітніх установ. Назви робота може включати в себе інвестиційний аналітик, фінансовий консультант, інвестиційний консультант, менеджер гроші, банкір і remisier.

&nbsp

Ті люди, які хочуть брати участь в світі інвестицій може поглянути на їх освітніх перспектив за допомогою лістингу програми. Коротка форма свинець для вашої зручності. Якщо ви сподіваєтеся приєднатися до цієї конкурентоспроможною і захоплюючої кар'єри, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.