Keystone logo

54 Бакалаврат Програми в Інженерні дослідження Інженерія Інженерне управління 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Інженерні дослідження
  • Інженерія
  • Інженерне управління
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (54)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Інженерні дослідження Інженерія Інженерне управління

Ступінь бакалавра в галузі управління інженерними може бути для студента, який хоче проводити навчальну програму, яка поєднує знання технічної сторони машинобудування з аналізу його соціальних програм та наслідки.

При дослідженні програм післяшкільного ступеня, студент може запитати, що таке бакалавр в області інженерного управління? Цей курс навчання пропонує широку базу класів, спрямованих у бік злиття дослідне знання інженерної навички управління бізнесом. Типовий навчальний план може включати в себе математики та природничих наук такі курси, як числення, фізики та хімії. Там може бути фокус, а з бухгалтерського обліку, бізнес-фінансів, контролю за витратами, створення команди та аналізу критичних систем. Бакалаврат може підготувати випускників до цивільних, механічні та електричні позицій інженерно лідерства.

Основна перевага такого роду програми ступеня може бути його діапазон і гнучкість для майбутнього застосування в кар'єрі.Змішування практичне на освіту в галузі машинобудування, з глибоким розумінням методів та аналізу управління може надати широке звернення до такого роду програми в різних галузях промисловості.

Збори, пов'язані з прийому та навчання може бути різним у залежності від програми. Кращий спосіб дізнатися про витрати, це зв'язатися з установою безпосередньо.

Випускник з в техніці управління бакалавра може бути готова почати кар'єру в галузі управління проектами, як менеджер забезпечення якості, виробництво технічного керівника, системи технічного керівника або значення технічного керівника. Є багато можливостей, а в професійному ліцензування та сертифікації професійної підготовки. Ступінь у галузі управління інженерними може бути ідеальним для позиції в аналізі проекту, операцій і контролю якості. Критичне мислення та зв'язку фон може бути корисно для кар'єри в області продажів, маркетингу або в людські ресурси.

Ступінь у галузі управління інженерними може відкрити шлях до різноманітності стимулювання кар'єру. Він має міжнародне значення для студентів, які бажають, щоб подолати важкі наукові та навички спілкування на службі створення і підтримки методів виробництва з позитивним впливом. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.