Keystone logo

14 Бакалаврат Програми в Інженерні дослідження Інженерне проектування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Інженерні дослідження
  • Інженерне проектування
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Інженерні дослідження Інженерне проектування

Майбутні студенти, які розглядають кар'єру в області інженерного дизайну, швидше за все, сильний фон в математиці та природничих науках і великий інтерес до технології. Інжиніринг широке поле, як надання студентам можливість рухатися в різних напрямках у своїй кар'єрі.

&nbsp

Що таке бакалавра в області інженерного проектування? Це послесреднего ступеня програма, яка надає студентам з твердим заземлення в області дизайну, виробництва, технологій та розробки продукту. Студентів, що навчаються в дизайн ступінь інженерного можете бути зацікавлені в найближчі з новими продуктами. Більшість з них є творчих особистостей, які подобаються вирішення проблем. У своїй кар'єрі, вони будуть усувати свої проекти через роботу з прототипами до початку виробничого процесу. Вони можуть також працювати в поєднанні з редакційними інженерів та інших осіб, які будуть переводити свої проекти в повній мірі реалізованої продукції.

&nbsp

Заробіток ступінь інженерного проектування надає студенту міцну основу в обох теоретичних і практичних аспектів проектування. Студенти часто дізнаються, що він приймає, щоб принести новий продукт від початкової стадії візуалізації для виробництва кінцевої продукції. Вони можуть вчитися навички вирішення проблем і як взаємодіяти з іншими членами команди.

&nbsp

Витрати на отримання цього ступеня варіюється залежно від школи, довжину програми та умов проживання. Отримання ступеня бакалавра зазвичай займає чотири роки з деякими університетів, що пропонують опцію п'ятий рік. Ретельне дослідження буде забезпечувати виборі програми, що найкраще підходить для студентів.

&nbsp

Є ряд можливостей для кар'єрного росту для випускників зі ступенем інженерного проектування. Студенти можуть працювати дизайну продукції інженерів в області виробництва, біотехнології, відео ігор, екологічної інженерії або навіть авіаційно-космічної техніки.Деякі інші дисципліни, які міг би звернутися до випускників людські інженерних систем і звукорежисура. Роль інженера-конструктора має творчу складову, що дає багато випускників підвищене почуття задоволеності роботою.

&nbsp

Потенційні студенти мають в усьому світі опціони на придбання такої міри. Крім того, вони можуть знайти, що вони можуть взяти участь або, можливо, всі заняття в Інтернеті. Дистанційне навчання дає переваги низької вартості і гнучкості. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.