Keystone logo

39 Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Інформаційний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження в галузі управління
 • Інформаційний менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (39)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Інформаційний менеджмент

  Багато людей переслідувати ступінь бакалавра в галузі управління інформацією, щоб дослідити і розширити людина і технологічних елементів інформаційних систем. Цей ступінь дає цінну інформацію про інформаційної індустрії спектра, зосередивши увагу на потребах кінцевих користувачів розробити гнучку і дуже портативний набір навичок для робочому місці 21-го століття.

  Що таке бакалавра в галузі управління інформацією? Ступінь для студентів, які планують продовжити кар'єру в управлінні технічні навички необхідні для контролю за різними інформаційними системами, включаючи телекомунікації, бездротові та інших мережевих технологій. Він підкреслює окремі академічні та кар'єрного підготовку з дисципліни інформаційної безпеки. Програма надає учасникам широкого впровадження управління інформацією, послугами та технологіями, в поєднанні з сильним вільних мистецтв і наук підстави.Студенти вивчають ефективні методи, щоб знайти інформацію і отримати доступ до потреб, які відсутні в розробці та управлінні системами для задоволення цих потреб.

  Ці програми і дослідження є корисними для тих, хто хоче прогресувати свою кар'єру і вчитися на більш високому рівні освіти. Курси можуть змінюватися, але центр в першу чергу на інформаційні технології, дослідження та маркетинг. Курсова включає в себе дослідження, кінцеві математичні, засоби масової інформації, етики, телекомунікації та архітектури підприємства.

  Установи мають різні витрати на цю програму, яка займає від трьох до чотирьох років, щоб закінчити. Будь-який зацікавлений в отриманні ступеня їх слід зв'язатися з особливими коледжів про вартість навчання, витрати на реєстрацію і переконатися, що програма відповідає їх цілей.

  Після індивідуального отримує ступінь у галузі управління інформацією, вони можуть знайти роботу в ряді професій. Однією з таких областей є в галузі управління проектами, де випускники нагляду інформаційні системи і створити інформаційну політику.Крім того, вони можуть працювати як мережі та системи менеджерів, веб-дизайнерів, адміністраторів баз даних і консультантів з інформаційної безпеки. Кар'єрні можливості безмежні, в тому числі працюючих для фінансових інститутів, урядових установ і на арені освіти.

  Зацікавлені особи повинні прийняти необхідні кроки до досягнення їх ступінь в галузі управління інформацією. Наша велика база даних є ідеальної відправною точкою для студентів, щоб почати вивчати їх вибір, як географічно, так і з точки зору освіти. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.