Keystone logo

53 Бакалаврат Програми в Мови Іспанська 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Мови
 • Іспанська
Сфери навчання
 • Мови (53)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Мови Іспанська

  Ступінь бакалавра є ступінь програми на чотири роки, як правило, спочатку приймаються студенти, коли почала свою другорядну доріжку освіти. Це може супроводжуватися магістра або доктора мірою, але це не є обов'язковою або універсальне. Курсова зазвичай поєднує в собі класну що керується вчитель, а також незалежне дослідження. У деяких школах, курсова робота або інший проект необхідно до ступеня присуджується студентам.

  &nbsp

  Що таке бакалавр по-іспанськи? Студенти заробляють цього ступеня опанувати іспанською мовою, але вони також часто дізнаються багато чого про іспанської історії, культури, літератури чи комбінації вище. У більшості курсів, культурна освіта поширюється на всіх сферах іспано-говорить світу, таких як Латинська Америка та Карибський басейн. У більшості програм, студенти повинні освоїти всі основні навички іспанської мови: говоріння, читання, письмо і слухати.

  &nbsp

  Студенти, отримавши ступінь бакалавра по-іспанськи мають перевагу стає досвідченим в мові з низкою реальних додатках. Він також пропонує студентам уявлення про багату культуру іспано-говорить світу, надаючи кращого розуміння міжнародної політики в цілому.

  &nbsp

  Вартість бакалавра по-іспанськи залежить від того, що школу ви вирішите вчитися в. Загалом, ступінь займає чотири роки, щоб отримати так загальні витрати повинні бути розраховані на основі цієї шкалою.

  &nbsp

  Робочих місць для випускників зі ступенем бакалавра по-іспанськи включає в себе навчання, переклад і тлумачення. Випускники зі ступенем бакалавра, як правило, в змозі викладати в початковій і середній школі. Перекладачі часто починають в якості незалежних підрядників або фрілансери, але з досвідом та підвищення кваліфікації може працювати свій шлях у державній або приватній роботу сектора в бізнесі, мистецтві чи науці.

  &nbsp

  Вивчення в Інтернеті є відмінним способом заробити ступінь бакалавра по-іспанськи на власних умовах та графіці. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.