11 Бакалаврат Програми в Італійська 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Мови
 • Італійська
Сфери навчання
 • Мови (11)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Італійська

  Ступінь бакалавра в області італійського дасть учневі високо розвинутою майстерність італійської мови, а також значний обсяг знань про історію та культуру Італії. Проведення ступінь в цій області може допомогти вам підготуватися до різних пов'язаних кар'єри, або готові ви для просування до програми магістра.

  Ви можете бути цікаво, що це бакалавр по-італійськи? Ця програма становить близько чотирьох років в довжину і, як правило, включають в себе два роки загальної освіти курсових, охоплюють різні тематики. Верхній рівень курсових, пов'язаних з основною собі включає в себе теми в італійській лексики, граматики, складу і розмови. Італійської літератури і кіно, а також курси, пов'язані з культурою і цивілізацією країни Італії, також, як правило, частина основного навчального плану. Багато університетів також пропонують навчання за кордоном досвід в Італії.

  Студенти отримати ступінь бакалавра в області італійської для різних причин.Це може бути дуже корисно для тих кар'єр планування в міжнародних відносинах, історії мистецтва, або лінгвістики. Крім того, італійський четвертим найбільш широко поширений іноземну мову в Сполучених Штатах Будинки, у 2000 Бюро перепису населення США дослідженні. Це один з найбагатших демократій у світі, що робить його важливим для міжнародного бізнесу.

  Є декілька чинників, які впливають на вартість отримання ступеня бакалавра по-італійськи, включаючи тривалість програми. Будьте впевнені, щоб досліджувати школу повністю, щоб забезпечити це відповідає всім вашим потребам, до реєстрації в будь-якій програмі.

  Випускники бакалаврату в італійському програми можуть досліджувати різні шляхи розвитку кар'єри. Деякі вибирають, щоб стати перекладачами чи перекладачі, а інші досліджувати позиції в якості аналітиків управління або туристичних агентів. Треті вибрати, щоб переслідувати передових наукових досліджень у цій області, подальше освоєння їх знання італійської мови, історії та культури.

  Є міжнародні варіанти і онлайн-класи, пропоновані для бакалавра на італійській мові. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.