40 Бакалаврат Програми в IT-безпека 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні технології
  • IT-безпека
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (40)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в IT-безпека

Ступінь бакалавра може підготувати вас до кар'єри в різних областях або дисциплінах. Це може тривати десь від трьох до п'яти років, щоб заробити цей ступінь, залежно від того, скільки курсів ви приймаєте під час і де ви відвідуєте школу.

Що таке бакалавр з інформаційної безпеки? Термін IT - це інформаційні технології. Заробляючи ступінь в області ІТ-безпеки, ви можете дізнатись, як керувати конфіденційною інформацією, що зберігається в Інтернеті чи іншим чином електронним способом. Зі зростанням кількості технологій, що використовуються в бізнесі кожен день, цей ступінь може бути дуже практичним. Курсова робота може включати такі теми, як програмування, веб-розробка, комп'ютерна архітектура та кібербезпека. Ці теми допоможуть вам підготувати вас не тільки для захисту комп'ютерної безпеки, але й для виконання інших завдань, що ґрунтуються на технологіях, таких як створення або фіксація програм.

Комп'ютерні навички, що використовуються в ІТ-безпеки, можуть допомогти вам краще скористатися комп'ютерами для повсякденного використання. Завдяки ступеню уваги до безпеки, ви можете бути безпечнішими в Інтернеті. Ви також можете використовувати знання про програмування, щоб створити свій власний веб-сайт або блоги.

Ступені можуть коштувати різні суми грошей. Остаточна ціна може залежати від школи, яку ви відвідуєте, курси, які ви повинні мати, і передумови, які ви повинні відповідати.

Якщо ви отримуєте ступінь бакалавра в області ІТ-безпеки, варіанти кар'єри можуть включати посади початкового рівня в організації чи бізнесі. Ви, ймовірно, працюватимете, щоб запобігти небажаному або несанкціонованому доступу до записів компанії. Деякими загальними робочими місцями є мережевий адміністратор або інженер із програмного забезпечення. Для компаній важливо захистити себе від кібер-злочинів, тому існує багато робочих місць.

Курси, отримані в Інтернеті або навчання в традиційному університеті, можуть допомогти вам заповнити необхідні кредити для отримання ступеня. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.