Keystone logo

1 Бакалаврат Програми в Мода PR моди 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Мода
 • PR моди
Сфери навчання
 • Мода (1)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Мода PR моди

  Бакалавр в області моди PR для студентів, які зацікавлені в високої моди та зв'язків з громадськістю, які, при їх поєднанні, переводять на просування бренду моди або брендів за допомогою різних творчих ринків збуту. Є численні можливості для цього типу програм на національному та міжнародному рівні.

  Що таке бакалавра в галузі моди PR? Програми поєднати практичну курсову роботу в моді мерчандайзингу та маркетингу з руками-на стажування в промисловості. Типові курси першокурсники для цієї програми включають в себе введення в PR і ЗМІ в рамках індустрії моди, введення в проектування та культури, моди Ілюстрація цифрового зв'язку. Upperclass курси можуть включати в себе стиль, брендинг, і творчий маркетинг. Програма часто досягає кульмінації в серії дуже індивідуально проектів, стажування та розвитку портфеля.

  Вартість цієї програми залежить від установи та розташування, а курсові, як правило, займає від трьох до чотирьох років, щоб закінчити.Це важливо для майбутніх студентів досліджувати школу ретельно, щоб переконатися, програма, пропонована відповідає їх цілі.

  Багато студентів вибирають бакалавра в галузі моди PR, перш за все, тому, що вони хочуть працювати в творчій і динамічною області. Маючи такий мірою забезпечує міцну основу принципів промисловості та Segue в світі моди, який, як відомо, важко пробитися в.

  Випускники бакалаврату в моді PR домоглися зайнятості в сфері моди журналістики, купівля, управління роздрібною торгівлею, і моди маркетингу. Модні будинки провести цей тип ступеня з великою повагою. Є безліч позиції в моді індустрії дизайну, що студент може заповнити з таким ступенем під його або її поясом, в першу чергу PR-менеджер або менеджер з маркетингу. Коротше кажучи, ви будете керувати репутацію дизайнера, дизайн будинку, або торгової марки.

  Класи можуть бути прийняті або повний або неповний робочий день, коли працюють над цією ступеня.Якщо ви жонглювання неповний робочий день, он-лайн курси можуть бути хорошим варіантом. За винятком стажування, багато університетів пропонують більшість занять в модулі віддаленого навчання. Щоб знайти правильну школу для вас, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.