Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 28 BBA в Міжнародне бізнес-адміністрування 2024

28 BBA Програми в Міжнародне бізнес-адміністрування 2024

Огляд

BBA (бакалавр ділового адміністрування) є ступінь бакалавра, що студенти вивчають для того, щоб увійти в світ бізнесу. Класи можуть бути прийняті в Інтернеті, в бізнес-школах, або в бізнес-підрозділів у державних університетах.

Що BBA в області міжнародного бізнесу адміністрації? Ця програма готує студентів до кар'єри в глобальній бізнес-практики. Кожна програма буде змінюватися, але студенти можуть відвідувати заняття, спрямовані на практичних і теоретичних питань, як регіональних і глобальних організацій, з тим щоб озброїти їх у реальному світі знань. Освіта може також включати соціальні та етичні обов'язки, пов'язані з бізнес-практиці. Класи можуть включати в себе міжнародний маркетинг, бухгалтерський облік, міжнародний бізнес логістики, міжкультурного управління, міжнародних фінансів, глобального конкурентної стратегії, і переговорів і управління конфліктами.

Тому що ця програма має міжнародну спрямованість, студенти вигоду в тому, що вони відповідають однокурсників і викладачів з усього світу, що підвищує їх культурний досвід. Випускники можуть вибрати для роботи в багатьох районах світу, і ступінь готує їм йти на заробити вчений ступінь.

Бакалавр в області міжнародного бізнесу адміністрації можуть бути отримані в школах по всьому світу. Витрати, пов'язані зі ступенем буде змінюватись в залежності від тривалості програми, розташування школи, та інших зборів. Дослідження кілька інститутів, а потім поговорити з ними безпосередньо, що очікує у фінансовому відношенні.

Заробіток BBA в області міжнародного бізнес-адміністрування дає випускникам міцну основу для цілого ряду міжнародних позицій. Деякі можуть вибрати, щоб увійти в робочу силу в позиціях з продажу або нижніх керівних посадах у міжнародних компаній. Напрямок діяльності можуть включати в себе бухгалтерський облік, управління людськими ресурсами, маркетинг і продажі, фінанси або.Деякі студенти також вибрати, щоб переслідувати їх MBA, перш ніж знайти кар'єру.

Не витрачайте більше часу. Почніть шукати для ідеального міжнародної програми бізнес-адміністрування прямо зараз. Використовуючи наш онлайн базу даних, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • BBA
  • Бізнес-дослідження
  • Бізнес-адміністрування
  • Міжнародне бізнес-адміністрування
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (28)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання