Keystone logo

6 BBA Програми в Дослідження в галузі управління Міжнародний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • BBA
 • Дослідження в галузі управління
 • Міжнародний менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (6)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  BBA Програми в Дослідження в галузі управління Міжнародний менеджмент

  BBA (бакалавр ділового адміністрування) є ступінь бакалавра, пропонованих бізнес-підрозділів в університетах або бізнес-школах. Випускники з BBA є тверде розуміння бізнес-концепцій, а також мати аналітичні навички, необхідні, щоб переслідувати ступінь магістра ділового адміністрування.

  Що таке BBA в галузі міжнародного менеджменту? Ця програма призначена для навчання управлінських навичок і підготовки студентів для задоволення зростаючого попиту в професійному світі. Кожна програма буде відрізнятися, але спільні бізнес-класів, таких як людські ресурси, бухгалтерського обліку, фінансів і, як правило, вивчається. Інші класи можуть включати в себе тих, хто займається з загальних навичок управління та міжнародних бізнес-досліджень. Багато шкіл пропонують можливість стажування, так що студенти можуть розповісти, що вони навчаються в реальному світі.

  Студенти, які переслідують ступінь у галузі міжнародного менеджменту піде на користь в тому, що діловий світ великий джерело робочих місць.Їх утворення підготує їх до стикаються з проблемами з управління з лідерських навичок, які принесуть користь їх не тільки професійно, але особисто, а також. Якщо їх школа надає можливість стажування, це може допомогти їм знайти роботу після закінчення навчання.

  Витрати, пов'язані з міжнародною заробляти ступінь управління може варіюватися від однієї школи до іншої. Ці чинники включають розташування і репутацію установи та тривалість програми. Зателефонуйте в школу безпосередньо знати, чого очікувати у фінансовому відношенні.

  Випускники будуть підготовлені, щоб зробити бізнес-планів та виконання робіт в глобальній організації, а також вести переговори і приймати управлінські рішення. Це може призвести до цілого ряду можливостей для кар'єрного зростання. Кар'єра можуть включати в по зв'язках з громадськістю, розподілу і збуту, корпоративних фінансів, управління бізнесом і корпоративного стратега.Найм роботодавці можуть включати в себе міжнародні торговельні компанії і підприємства, і державні установи та відомства обробку міжнародних бізнес-об'єкти.

  Наша велика база даних онлайн допоможе вам досліджувати і порівняти кількість різних програм. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.