Keystone logo

11 BBA Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології 2024

Фільтри

Фільтри

  • BBA
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні технології
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

BBA Програми в Технологічні дослідження Інформаційні технології

Заробіток ступінь бакалавра ділового адміністрування (BBA) є мета, що студенти в бізнес-польових робіт, щоб досягти. Це три-чотири роки ступінь бакалавра пропонує базову освіту за основними напрямками бізнесу та управління. Студенти можуть вибрати спеціалізацію в певному аспекті бізнесу. Після завершення, студенти будуть отримали необхідну навички, навчання і розуміння, щоб бути успішним у цій галузі.

Що BBA в області ІТ? Ця програма надає студентам з фоном в бізнесі з акцентом на інформаційні технології (ІТ). Вони дізнаються, практичні та теоретичні навички, необхідні для роботи в цій галузі. Студенти можуть навчатися як проектувати, тестувати і розробляти програмні системи, і може бути утворення в мобільних і веб-додатків послуг і хмарних обчислень, і, як застосувати ці навички в діловій обстановці.Метод проектів на основі можуть бути використані, щоб дати студентам практичний досвід, необхідні, щоб стати конкурентоспроможними на ринку праці, як тільки вони закінчать програму.

Випускники з BBA в області ІТ буде мати тверде розуміння і розуміння на принципах ведення бізнесу та бізнес-додатків ІТ. Вони також матимуть належного досвіду і знань, необхідних для того, щоб допомогти їм у починають свою кар'єру.

Залежно від установи, який ви хочете відвідати, довжину і вартість досягнення BBA в області ІТ буде змінюватися. Для забезпечення програми відповідає вашим потребам, і краще оцінити вартість, це гарна ідея, щоб дослідити і зверніться до школи за вибором.

З BBA в області ІТ, як правило, випускники виявляються в великий попит в технічних і бізнес-галузей. Вони можуть знайти роботу, як працює веб-майстрів, ІТ менеджерів проектів, системних аналітиків, ІТ-директори або E-Business дизайнери.Кожен з цих кар'єри вимагають міцні ділові та ІТ-фони, передбачені програмою, і випускники отримали необхідні навички і знання, щоб досягти успіху в будь-який з цих областей.

Студенти можуть вибрати, щоб скористатися онлайн-класи до цього ступеня. Онлайн-класи відмінно підходить для місцевих та іноземних студентів, так як вони зможуть проходити курси в своєму власному темпі і вписати їх в свої плани. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо приймальню школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.