Keystone logo

10 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Науки про життя Агрономія Агрономія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Науки про життя
  • Агрономія
  • Агрономія
Сфери навчання
  • Науки про життя (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Науки про життя Агрономія Агрономія

Більшість студентів починають свою вищу освіту з отримання ступеня бакалавра. Нарахування такої міри є оволодіння основами поля і служить передумовою для більш просунутих ступенів. Бакалавр наук готує студентів до кар'єри в науковій сфері.

Що таке бакалавра в області сільськогосподарської науки? Це багатопрофільна область дослідження, яка охоплює безліч різних аспектів сільського господарства. Тому що це настільки широкий, що може бути необхідно зосередити свої дослідження навколо якої б області ви найбільш зацікавлені в роботі. Курси, як правило, включають в себе вивчення тварин науки, грунту і пестицидів, екології, раціонального використання природних ресурсів, основні садівництва, а іноді і пейзаж. Є багато способів застосувати ступінь бакалавра в області сільськогосподарської науки, таким чином, є багато способів, щоб акцентувати вашу дослідження.

Студенти, які вибирають для вивчення сільського господарства науки вигоду від широкого характеру їх поля, залишаючи їх вільно досліджувати безліч різних областей сільського господарства, щоб знайти область, які звертаються до них. Освіту здобув зі ступенем бакалавра дає переваги при пошуку роботи в сільському господарстві.

Навчання і зборів, що ви повинні заплатити, щоб отримати ступінь бакалавра змінюватися. Перед тим, як вчинити в програмі, не забудьте зробити ваші дослідження витрат. Подробиці програми, школи, і тривалість навчання буде все вплив, скільки це буде коштувати, щоб заробити свій ступінь.

Є багато кар'єри, які можуть бути досягнуті після вивчення сільськогосподарської науки, більшість з яких мають справу безпосередньо з сільським господарством. До них відносяться фермери, фахівці з планування землекористування, політики, сільськогосподарських консультантів, а також позиції в міжнародному розвитку. Незалежно від кар'єри ви вибрали, ви, ймовірно, буде допомагати розширенню в світі джерело їжі, допомагаючи створити більш сильне майбутнє.Можна працювати з державними органами, незалежними компаніями або некомерційних організацій.

Для того, щоб почати зосереджуватися свій інтерес до сільського господарства, прийняти сільськогосподарську програму науки. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.