Keystone logo

27 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Економічні дослідження Статистика Актуарні науки 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Економічні дослідження
  • Статистика
  • Актуарні науки
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Економічні дослідження Статистика Актуарні науки

Студенти, які вивчають предмети в науковій дисципліні, можуть отримати ступінь бакалавра в кінці курсової роботи. Цей ступінь, скорочений для бакалавра наук, тягне за собою приблизно чотири роки навчання, розділене між навчальними програмами загальної освіти та курсовими роботами в галузі наукової спеціалізації.
Що таке бакалавра в актуарних науках? Бакалавр в актуарних науках передбачає вивчення як математики, так і соціальних наук для обчислення комплексної оцінки ризиків для різних галузей. Студенти, які зараховуються до такої програми, швидше за все матимуть такі класи, як Математичні структури, Вступ до статистики та ймовірності, Фінанси для актуарних наук та Непередбачені випадки для страхування. Ці курси, у поєднанні з акцентом на соціальні науки, можуть надати учням можливість вирішувати питання, пов'язані з актуаріями.

Однак це не єдина проблема, яка може приготувати вас до зустрічі. Ця програма може також допомогти студентам шляхом навчання таких навичок, як фінансовий менеджмент, інформованість про ризик та передові математики.

Є багато програм, які пропонують бакалавра в актуарних науках, і кожна з них матиме іншу вартість відвідуваності. Якщо ви хочете дізнатись, скільки ви платите за таку ступінь, зв'яжіться з приймаючою канцелярією в школі, яку ви прагнете відвідати та запитати у вас будь-які питання.

Вакансії для бакалавра в випускниках актуарних наук часто зустрічаються в секторі страхування. Через високу кваліфікацію щодо кваліфікації випускників, вони часто стають чудовим доповненням до андеррайтингу та груп модифікації політики. Ви можете продовжувати титульну позицію вашого ступеня актуарія, якщо ви сподіваєтесь безпосередньо застосувати отримані навички. Якщо ви прагнете шукати роботу в інших секторах, ваші навички можуть бути передані на фінансування або управління.

Заробіток бакалавра в актуарних науках - це перший крок до нової кар'єри. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.