Keystone logo

2 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Гуманітарні науки Археологія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Гуманітарні науки
 • Археологія
Сфери навчання
 • Гуманітарні науки (2)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Гуманітарні науки Археологія

  Бакалавр наук (бакалавр) є ступінь бакалавра, яка присуджується студентам, які закінчують спеціалізовану програму навчання, яка, як правило, займає від двох до чотирьох років. Цей ступінь, яка поєднує в собі наукові дослідження з прагматичними можливостями навчання, може прокласти шлях до вищої освіти або нових кар'єрних можливостей.

  Що бакалавра в археології? Програма археологія допомагає студентам розвивати теоретичні та практичні знання, які вони повинні будуть офіційно вивчати людську історію. Студенти вчаться аналізувати різні залишки минулих товариств, з артефактів в біологічної матерії, щоб зробити висновки про те, як людей колись жив. Курсові з цієї міри може також підкреслити, додаткові поля наукового дослідження, такі як біологія і геологія, чи наукових методів, які мають відношення до археологічних кар'єрі, таких як геодезія.

  Забезпечення такої міри може допомогти студентам розвинути практичні навички і знання, які необхідні під час роботи в полі.Курсова також дає студентам широке розуміння історії та суміжних областях людини, таких, як антропологія і соціологія. Цей змішаний знання дозволяють випускникам продовжити кар'єру різні.

  Витрати, пов'язані з заробляючи бакалавра 'и в археології, як правило, різняться між установами. Більшість установ встановити чітку навчання і зборів, і таких факторів, як місце розташування і довжина програми може також вплинути остаточні витрати. Таким чином, при оцінці витрат, студенти можуть звернутися в службу інститути, вони думають про відвідування.

  Люди, які заробили ступінь бакалавра в галузі археології можуть знайти роботу з різними роботодавцями, від державних органів до громадських організацій. Випускники можуть надавати допомогу в ході практичної роботи в цій області, геодезія і розкопки сайти, або вони можуть працювати в лабораторіях, аналізуючи нові відкриття. Випускники також можуть знайти позиції в національних парках і музеях, де вони можуть працювати, щоб зберегти або спостерігати за археологічні колекції.З вищою освітою, утримувачі ступінь може перейти до безпосередньо проводити або керувати польових досліджень.

  Сьогодні, студенти мають можливість заробляти ступеня археологія повністю онлайн. Цей підхід може запропонувати різні переваги, у тому числі економії і зручного планувальника. Якщо ви думаєте, онлайн навчання може бути добре підходить для вас, знайдіть хвилинку, щоб вивчити ваші варіанти. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.