Keystone logo

1 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Брендинг 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Маркетингові дослідження
  • Маркетинг
  • Брендинг
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Брендинг

Бакалавра це абревіатура бакалавра наук. Це ступінь бакалавра, яка зазвичай займає чотири роки, щоб закінчити. Терміни завершення варіюється в залежності від області фокуса, установи, кредитні перекази і розташуванню. Ступінь бакалавра, як правило, зосереджені на пов'язаних з наукою спеціальностей, дисциплін і предметів, але деякі університети використовують термін "Наука " вільніше, щоб охопити більш широке коло питань.

Що таке Бакалавра в галузі брендингу? Ця програма вчить студентів методам маркетингу, комунікаційних стратегій і методів реклами. Всі ці області навчаються по відношенню до корпоративної ідентичності. Теми курсу включають в себе просування бренду, стратегічне управління брендом, графічний дизайн, аналіз ринку, і розвиток засобів масової інформації. Основні економічні та фінансові засади вчать забезпечити брендинг є економічно ефективним і інноваційним. Студенти дізнаються, як ідентифікувати, аналізувати і представляти дані в області маркетингу і брендингу областях.

Випускники з бакалавра в галузі брендингу, як правило, мають великі навички спілкування. Ця програма допомагає студентам відточувати свої навички, щоб принести користь їм в пов'язаних з бізнесом середовища.

Витрати заробляючи 's ступінь бакалавра розрізняються залежно від декількох змінних, в тому числі університет в питанні, країні навчання, і як довго програма потрібна для завершення. Щоб отримати більш детальну інформацію, зверніться до школи ви зацікавлені в участі.

Кар'єра в області брендингу варіюються в залежності від області фокусування. Випускники з упором на управління може стати бренд-менеджери. Бренд-менеджер несе відповідальність за продукти і послуги резонувати з громадськістю. Вони відстежують тенденції ринку і, як правило, управляти командою маркетологів. Інші випускники зосередитися на візуальних медіа і стати графічних дизайнерів. Вони створюють візуальні концепції, щоб допомогти брендів передавати свої повідомлення, продукти або послуги. Проекти можуть бути використані для реклами, корпоративних звітів і журналів.

Ефективний брендинг вимагає виняткових навичок спілкування та фінансового аналізу, але заробляючи ступінь бакалавра в галузі брендингу може привести випускників в успішну кар'єру. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.