Keystone logo

31 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Бізнес-дослідження Бізнес Бізнес-аналітика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бізнес-дослідження
  • Бізнес
  • Бізнес-аналітика
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (31)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Бізнес-дослідження Бізнес Бізнес-аналітика

Бакалаври, які зацікавлені в вивченні наукової дисципліни, можуть це зробити, пройшовши ступінь бакалавра наук або бакалавра. Цей ступінь, як правило, надається студентам після закінчення загальноосвітніх курсів і курсів в їх основних.

Що таке бакалавра в галузі бізнес-аналітики? Це інтенсивна програма, яка охоплює управління даними, інформаційні технології та прикладні послуги в корпоративному контексті. Деякі класи, які можуть відображатися в навчальному плані, включають в себе вступ до міграції даних, мережеву аналітику, корпоративні комунікаційні технології та прикладну статистику. Цей навчальний план може бути доповнений стажуванням у бізнесі, який займається даними та аналітикою.

Заробіток бакалавра в галузі бізнес-аналітики, імовірно, матиме ряд переваг. На додаток до очевидної аналітичної здібності, яку вона надає, ви можете розраховувати на вивчення загальних ділових навичок, а також цінних методів управління інформацією, які ви зможете використовувати в повсякденному житті.
Однак, якщо врахувати переваги, то, швидше за все, Ви також розглядаєте вартість. Витрати на програму будуть залежати від того, чи отримуєте ви фінансову допомогу, скільки кредитів вимагає програма, і яку плату за навчальні заклади оцінює школа.

Заробіток бакалавра в галузі бізнес-аналітики, ймовірно, відкриє ряд кар'єрних можливостей. Ви, ймовірно, добре підходять для роботи в корпоративному середовищі на таких посадах, як менеджер даних клієнтів, аналітичний стратег або менеджер програмного забезпечення. Яка кар'єра ви прагнете, залежить від того, де ви зосереджуєте свої аналітичні навички, і ви можете вибрати для проведення аналітичної роботи в галузі інформаційних технологій. Це та бізнес-сектор, ймовірно, будуть перспективними аренами для можливостей працевлаштування, які використовуватимуть ваш ступінь.

Наступний крок заробітку бакалавра в "Бізнес аналізі" означає, що вам потрібно почати роботу і шукати школу, яку ви плануєте відвідувати. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.