Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 8 Бакалавр природничих наук (BSc) в Гірнича наука 2023

8 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Гірнича наука 2023

Огляд

КБС є ступінь бакалавра, яка фокусується в основному на науковій основі предметних областей. Студенти беруть класи зосереджені на обраної області, а потім знайти кар'єру або роботу за фахом післявузівської. КБС займає близько трьох до п'яти років, щоб закінчити.

Що таке бакалавра в галузі гірничої справи і які предмети покриті? Гірський інженер має справу з плануванням, проектуванням і експлуатацією рудників. Студенти, як правило, дізнаються про термодинаміки, гідравліки, техніці, міцності матеріалу і геології. Комп'ютеризовані класи проектування може знадобитися для навчання, як для розробки проекту видобутку. Деякі школи можуть попросити студентів взяти класи, такі як англійська мова, фізика та хімія.

Гірничодобувна інженерні студенти можуть дізнатися інші корисні навички. Переваги цього типу ступеня включають розробку рішення проблем і навички спілкування, управління проектами і просунуту зарплату.Студенти, які бажають допомогти навколишньому середовищу, може дізнатися про методи стійкої видобутку і зменшення екологічного впливу гірничодобувної промисловості.

КБС в ИГД можна заробити в Інтернеті або в класі навколишнього середовища. Курс пропозиції, витрати і вимоги розрізняються між школами. Після проведення досліджень і створення короткого списку потенційних шкіл, студенти повинні зв'язатися з приймальної комісії відомства, щоб дізнатися більш детальну інформацію.

Гірнича справа кар'єри, як правило, охоплюють всі галузі виявлення, вилучення і переробки корисних копалин; найбільш поширені галузі промисловості працювати в є вугілля і метали. Планування і проектування шахт як для підземних і наземних проектів одна загальна кар'єра. Випускники можуть працювати в якості консультантів, директорів компаній і регулюючих органів. Можливості в державних і приватних компаній, а також державних органів, можуть бути доступні для гірничих інженерів.

Якщо ви думаєте про отримання ступеня в гірничій справі, знайти одну або кілька програм, які відповідають вашим фінансовим і освітнім критеріям і порівняти їх. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Інженерні дослідження
  • Будівельна інженерія
  • Гірнича наука
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (8)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання