Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 53 Бакалавр природничих наук (BSc) в Комп'ютерні мистецтва 2023

53 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Комп'ютерні мистецтва 2023

Огляд

Студенти, які шукають ступінь бакалавра в галузі комп'ютерних мистецтв, часто роблять це з думками про цифрове мистецтві, розробки ігор, і веб-дизайну. Зі ступенем в цій області, випускники мають широкі відкриті варіанти їх кар'єрного зростання.

Що таке бакалавр в області комп'ютерних мистецтв? Ця програма включає в себе основи, що задовольняє кар'єру в таких областях, як цифрова виробництві анімації, ігрового дизайну та розробки, інтерактивної анімації та веб-дизайну. Програма фокусується на інструменти та технології, необхідні для створення коду і приведення концепції в життя. Студенти навчаються комп'ютерні мови, такі як HTML5 і JavaScript. Інші області, такі як бізнес-додатків, управління особистими фінансами, а також створення портфеля також вчать.

Сьогодні суспільство очікує швидкий і видовищний доступ до інформації з будь-якої точки світу. Зі ступенем в області комп'ютерних мистецтв, випускники готові заповнити багато вакансіях, що ці очікування породжують.Випускники також знайти себе в положення, щоб шукати додаткову освіту при бажанні.

Витрати на участь ступінь бакалавра в області програми Комп'ютерні мистецтв різноманітні, так як програма пропонується багатьма школами по всьому світу. Зацікавлені особи повинні зв'язатися окремі школи для отримання конкретної інформації та визначити їх оптимальні варіанти.

Є багато складних і залучення кар'єра, відкритих для випускників програми. До них відносяться робочі місця в веб-індустрії дизайну, в світ цифрових мистецтв і розваг, ігрової індустрії і телебачення. Назви Робота може включати 3D Modeller, художник по текстурам, візуальний ефект артист, технічний Аніматор, веб-розробник, і конструктор гри. Ці позиції роботи можуть бути доступні для випускників по всьому світу, відкриваючи двері для нових і цікавих підприємств.

Якщо ви хочете дізнатися більше про прийом на курс або всієї програми в комп'ютерних мистецтв, перегляньте інформацію ви можете знайти в списки програм.Розглянемо, які зі шкіл здається найбільш підходить для вашої ситуації. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Мистецтвознавство
  • Комп'ютерні мистецтва
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (53)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання