Keystone logo

41 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Дослідження в галузі управління Лідерство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Дослідження в галузі управління
  • Лідерство
Сфери навчання
  • Дослідження в галузі управління (41)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Дослідження в галузі управління Лідерство

Більшість студентів починають свою подорож в галузі вищої освіти, заробляючи бакалавра 'и ступеня. Сильний фундаментальних знань, які вони отримують дає їм можливість побудувати кар'єру. Крім того, більш віддані учні іноді вирішите продовжити градусів вище рівня перед входом в робочу всесвітньо

Що бакалавра лідерства? Лідерство насправді спеціалізований розділ більшою категорії бізнесу. Так само, як бізнес-майора, студенти, що навчаються керівництво буде дізнатися про багатьох аспектах корпоративного світу, таких як бухгалтерський облік, людських ресурсів, розвиток продукту, продажів і інвестицій. На відміну від бізнес-майора, однак, студенти керівництво отримати більш загальний огляд цих областях, в той час як одночасно вчитися управлінських навичок, які стануть основним напрямком програми. Знання окремих дисциплін покликане посилити випускників 'здатність вести свої команди.

Студенти, що працюють в напрямку цієї допомоги бакалавра з багатьох переваг.Просто тримаючи цю ступінь закликає рухатися вгору на більш високі посади, навіть у робочому середовищі ви вже знаходитеся в. Крім того, дослідження дають прекрасну можливість для студентів, щоб продемонструвати своє критичне мислення, вирішення проблем, і м'язи зв'язку.

Є багато факторів, які можуть вплинути на витрату прийняття програми лідерства. Це означає, дослідження до надходження можуть бути дуже корисні. Все, починаючи від школи і країни навчання до програми і тривалості навчання, що ви виберете, відігравати велику роль у визначенні витрат.

Випускники програми лідерства, ймовірно, прагнуть працювати керуючі інші в бізнесі. Найбільш поширені посади, займані менеджери, керівники відділів, керівники або, але якщо компанія розширюється, ви можете бути найняті, щоб володіти або управляти новий філіал, або навіть очолити розвиток в новому місті. Лідерство дослідження також забезпечують загальну бізнес-знання, так робочі місця в інших областях можуть бути проведені, як ви працюєте в бік управління.

Подивіться в зарахуванні сьогодні. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.