Keystone logo

143 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Інженерні дослідження Машинобудування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Інженерні дослідження
  • Машинобудування
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (143)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Інженерні дослідження Машинобудування

Багато студентів з спритністю для фізичних систем, таких як тих, хто любить ремонт автомобілів, будівництво, або пов'язаної з цим діяльності часто вибирають переслідувати ступінь бакалавра (бакалавр наук) в галузі машинобудування (ME). ME студенти готові розробити і реалізувати широкий спектр фізичних систем для бізнесу, починаючи від невеликих компонентів заводів в великомасштабних устаткування будинків.

Що таке бакалавр в галузі машинобудування? Машинобудування програма готує студентів з усіх аспектів фізичних систем, від машин до газу і рідини. Інженер-механік вчиться у виготовленні деталей, вибрати підходящий матеріал, аналізувати стрес, і визначити надійність. Деякі спеціалізується на гідравлічних систем, де вони проектують транспортні системи для конкретного потоку рідини в точних температурах і тисках. Випускники навчаються брати специфікації для фізичної системи і перевести їх в робочі деталі.

Інженери-механіки, складові основу проектної групи про складові будинку.В електроніки фірми, МЕ проектувати корпусу, кріпильні деталі та апаратний інтерфейс для компонентів. Вони виконують ту ж функцію в багатьох типах виробничих фірм. В якості ключових членів команди, вони є цінними співробітників зі значним вертикальної мобільності.

Витрати для машинобудування ступеня значно варіюватися в залежності від установи. Однак, на додаток до навчання, студенти можуть розраховувати на оплату лабораторних та матеріальні внески для своїх проектів. Більшість програм тривати від трьох до п'яти років.

Інженери-механіки виконують ключові функції в діапазоні компаній. Наприклад, виробник антена може здатися, що в першу чергу електронна конструкція, але машинобудівники повинні розробити металевих конструкцій, які утворюють серце антен. Крім того, ці матеріали повинні бути обрані, щоб витримувати фактори навколишнього середовища, такі як тепло- і вітру. Антена вежі повинна бути великий, міцний, і здатні підтримувати антени. Ці проекти повинні бути економічно ефективними, а також.Аналогічні проектні завдання в діапазоні виробничих компаній.

Університети пропонують чудову ступінь бакалавра в галузі машинобудування програм в міжнародному масштабі. Часто, значна частина курсової роботи можуть бути виконані в режимі онлайн. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.