Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 144 Бакалавр природничих наук (BSc) в Дослідження навколишнього середовища 2023

144 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Дослідження навколишнього середовища 2023

Огляд

Бакалавр наук в екологічних досліджень є великий ступінь для студентів з широкими інтересами. Цей ступінь допомагає підготувати студентів для зв'язку наукових дисциплін в точній і осмислено, забезпечуючи умови для дискусії навколо екологія, збереження, здоров'я людини, і багато іншого. Підкреслюючи практичне застосування екологічних досліджень, ця програма допомагає студентам з'єднати свою освіту з обставинами, які їх оточують.

Що таке бакалавр в екологічних досліджень? Екологічні дослідження є відносно новою сферою освіти, яка спрямована, щоб дати студентам широке розуміння взаємопов'язаних сил, що впливають як ми вивчаємо і думаємо про світ природи. Історія, наука, спілкування, і вироблення політики лише деякі з тем, це динамічна програма може охоплювати.Студенти, зацікавлені в екології, наукової комунікації, стан навколишнього середовища, збереження та міського планування може підготувати для різних шляхів розвитку кар'єри за допомогою цієї програми ступеня.

Бакалавр в галузі екологічних досліджень припускає високий ступінь міждисциплінарного дослідження. Участь в програмі екологічних досліджень є відмінним способом, щоб дізнатися про світ природи з різних точок зору. Студенти матимуть можливості для просування їх розуміння екології і біології, дізнаючись, як ці складні предмети можуть бути ефективно доведені до широкої аудиторії.

Вартість цієї програми буде варіюватися в залежності від установи пропонують його й на місці цієї установи. Більш детальну інформацію можна отримати у обраного коледжу.

Багато власників Бакалавр ступеня йти на роботу в державних установах, некомерційних організацій або груп підтримки.Агентства, що займаються спільноти і навколишнього середовища на здоров'я також найняти випускників, тоді як інші студенти йдуть на закінчити навчальні програми в області міського розвитку, екологічних досліджень або інших суб'єктів. Наукова фон ці програми надають також дозволяє випускникам продовжити різні дослідницькі позиції.

Бакалавр в галузі екологічних досліджень часто можна заробити виключно в Інтернеті або в традиційній обстановці класної кімнати. Ця гнучкість дозволяє студентам з будь-якої частини світу, щоб знайти і заповнити відповідну програму. Застосовуючи до програми легко; абітурієнти потрібно буде тільки ввести основну інформацію. Для початку, шукати вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Дослідження навколишнього середовища
Сфери навчання
  • Дослідження навколишнього середовища (144)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання