Keystone logo

14 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Бізнес-дослідження Нерухомість 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бізнес-дослідження
  • Нерухомість
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Бізнес-дослідження Нерухомість

Бакалавр наук (бакалавр) є бакалаврату дослідження науки, пов'язаних з поля і надається особам, які виконують в поглиблене вивчення конкретної області інтересів. Програма може взагалі бути завершена протягом трьох-п'яти років, залежно від курсу навчання та університету.

Що бакалавра в нерухомість? Це бакалавра 'и ступінь фокусується на основах торгівлі в місцевих та міжнародних житлових асоціацій та нерухомості. Студенти можуть дізнатися про стратегічному управлінні, інвестиційного аналізу і фінансів в нерухомість. Деякі курси можуть також зосередити увагу на етичних цінностей і як оптимізувати вартість нерухомості. Класи можуть також охоплювати, як визначити можливості для розвитку, вивчити фактори виробництва та інвестицій.

Є багато переваг щодо отримання вищої освіти. З бакалавр 'и ступеня, студенти можуть підвищити свої шанси на отримання успішний позицію роботу в діловому світі і навіть більш високу зарплату.З спеціалізацією в нерухомості, випускники програми можуть отримати вигоду з навичок, необхідних для аналізу інвестиційних можливостей, а також дізнатися корисні прийоми оцінки.

Вартість програми варіюється в залежності від установи. Деякі з інших факторів, що впливають відносяться довжину програми, область дослідження і країну, в якій розташована школа. Для конкретних зборів, звертайтеся в офіс прийому школи.

Випускники бакалаврату програми нерухомості можна знайти хороші кар'єри в індустрії комерційної нерухомості, в тому числі положень, як розробник, брокера, консультанта, кредитора, оцінювача або інвестиційного банкіра. Випускники також можуть знайти роботу в консалтингових фірм, трестів нерухомості, державних установ або некомерційних організацій. Ті, хто вже працює в сфері нерухомості в позиції початкового рівня може мати більш легкий час просування зі ступенем бакалавра наук в області нерухомості.

Багато навчальних закладів пропонують різноманітні курси для кожної програми, в тому числі можливістю вивчення на неповний робочий день або повний рівень часу. Онлайн-класи та модулів дистанційного навчання пропонуються також з багатьох університетів користь тим, хто хоче вчитися дистанційно. Для отримання більш детальної інформації, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.