Keystone logo

5 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Дослідження в галузі управління Організаційний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Дослідження в галузі управління
 • Організаційний менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (5)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Дослідження в галузі управління Організаційний менеджмент

  Замість того, щоб отримати роботу після закінчення середньої школи, деякі люди вважають за краще відвідувати університет, або в обличчя або в Інтернеті, щоб отримати ступінь бакалавра. Ці мірою зосередитися на загальній області навчання і підготовки студентів, щоб отримати роботу в суміжній галузі.

  Що таке бакалавра в області організаційного управління? Цей ступінь призначена для підготовки студентів для створення і провідних команд в діловому світі. Переслідуючи цю ступінь, студенти беруть класи, які охоплюють різні теми, в тому числі управління людськими ресурсами, етики, поведінки, групових і комунікацій. Студенти можуть також приймати основні бізнес і управлінські класи, такі як бухгалтерський облік, економіка і загальне управління.

  Є багато переваг, які можуть виходити від того, ступінь в галузі організаційного управління. Наприклад, студенти можуть знайти, що вони мають легше знайти роботу в обраній ними галузі, а також позиції, яка платить їм добре.

  Є багато речей, які можуть вплинути на загальну вартість отримання ступеня бакалавра в області організаційного управління. Наприклад, де розташована школа і що вона стягує за навчання кожен семестр може вплинути, скільки це коштує, щоб отримати ступінь.

  Є багато робочих місць, доступних для тих, хто закінчив зі ступенем в області організаційного управління, і багато хто з них знаходяться в сфері бізнесу. Після закінчення програми ступеня, випускник може працювати в якості менеджера по забезпеченню здоров'я послуг, менеджер інформаційних технологій, відділу кадрів або менеджер спільноти послуг. У той час як в пошуках роботи, випускники повинні дивитися на позиції, які включають стратегічно провідні і організації груп людей, а також позиції, які вимагають планування і наглядові команди.

  Є програми для організаційного управління багатьох університетів, розташованих по всьому світу.Щоб почати роботу з процесом додатки, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.