Keystone logo

7 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Соціальні науки Політологія Політика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Політика
Сфери навчання
  • Соціальні науки (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Соціальні науки Політологія Політика

Бакалавр наук (BSc) - це чудовий перший крок до кар'єри. Порівняно з бакалавром мистецтв, який, як правило, вимагає більш загального вибору, бакалавр наук зрівняється з курсами, пов'язаними з ступенем фокусування. Студенти зазвичай складають чотири роки, щоб закінчити цей ступінь.

Що таке бакалавра в галузі політики? Цей тип ступеня готує студентів до кар'єри, пов'язаної з широкою сферою політики. Зони специфічної уваги включають міжнародні відносини, економіку та право. Науковці будуть піддаватися теоретичній і практичній інформації на заняттях, які охоплюють такі теми, як різні типи політичних систем, що використовуються сьогодні та в минулому, політична теорія, відносини з медіа, а також внутрішня діяльність глобальної політики. Більшість програм вимагають або заохочують практичний досвід через стажування у державних або некомерційних організаціях.

Існує багато особистих та професійних переваг, які виникають при прийнятті бакалавра в галузі політики. Наприклад, учасники програми навчаються критично мислити про світові події. Інші переваги включають в себе навички дослідження та обговорення.

Вартість бакалавра в галузі політики залежить від того, яку школу студент обирає і як швидко програма може бути завершена. Зазвичай витрати доступні на шкільних веб-сайтах, а швидкий пошук в Інтернеті може забезпечити середню ціну в різних регіонах світу.

Багато кар'єри можливі для тих, хто закінчив з бакалавра в галузі політики. Випускник цієї програми міг піти у політику та працювати на посаді призначеного бюрократа, або конкурувати, щоб стати виборним чиновником. Можливо, у місцевому самоврядуванні можуть бути можливості, аж до міжнародного рівня, наприклад, посольство Організації Об'єднаних Націй. Однак доступні варіанти не обмежуються традиційною політикою. Інші можливості включають робочі місця неурядової організації та журналістики. Багато студентів навіть користуються цим ступенем, щоб вступити в юридичну школу і стати адвокатами чи суддями.

Є школи в усьому світі, які мають програми бакалавра в галузі політики. Студенти можуть навчатися вдома через Інтернет-курси або скористатися можливістю подорожувати світом. Незалежно від того, який варіант ви прагнете, знайдіть свою програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.