Keystone logo

40 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Педагогіка Початкова освіта 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Педагогіка
 • Початкова освіта
Сфери навчання
 • Педагогіка (40)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Педагогіка Початкова освіта

  Ступінь бакалавра наук часто скорочується як бакалаврат, і існує безліч дисциплін, які ви можете навчати в такій програмі. Цей ступінь бакалавра часто підготовка до продовження кар'єри у сфері вашої спеціалізації або продовження освіти через вищу освіту.

  Що таке бакалавр в початковій школі? Бакалавр в початковій освіті знайомить студентів з практикою навчання - як правило, з дитячого садка до шостого класу. Курсова робота буде зосереджена на теоріях та практиках освіти; деякі з класів, які можуть бути включені до навчального плану, включають в себе навчальний дизайн, навчання полікультурних студентів, розвиток раннього розвитку дитини та державну політику в галузі освіти. Ймовірно, навчальний практикум буде також включений у багато програм.

  Ці уроки, очевидно, поширюватимуть педагогічні навички, але вони можуть запропонувати ряд інших додаткових переваг. Ви, ймовірно, підвищите професійні навички, такі як управління групою, керівництво та управління часом.

  Більшість студентів хочуть знати, що буде коштувати бакалавра в початковій школі. Це залежить від декількох факторів; ви можете дізнатись більше, звернувшись до представників у школах, які вас цікавлять, для отримання найновішої інформації.

  Найбільш очевидною роботою для бакалавра в початковій освіті для випускника буде такий, як вчитель початкової школи. Дійсно, ваш ступінь, ймовірно, кваліфікує вас на цій посаді, але ви можете знайти інші можливості, які вас цікавлять. Ви також можете взяти на себе адміністративну роль як керівника навчального плану, або ви можете використовувати свої знання, щоб стати письменником підручників. Виконання роботи як освітнього координатора або консультанта також може використовувати ваші навички та пропонувати нагородну роботу в галузі освіти.

  Однак ви не можете досягти цього, не знайшовши школу, на яку хочете звернутися. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.